Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Altobello Melone на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Altobello Melone
A loving couple, altobello melone відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Altobello Melone: 200 переглядів за дванадцять місяців або 50% від загальної кількості переглядів. Saint Jerome та Massacre of the Innocents доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Altobello Melone становить 1 000, з яких 600 — на сторінці художника та 400 — на його роботах. Спостерігається незначне зниження: на 100% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піком став Лип 2026 з 900 візитами. Виділяється один смак: Драматизм (Атмосфера) припадає на 100% відвідувань, хоча становить лише 40% каталогу.
Топ 3: роботи Altobello Melone, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 3 робіт Altobello Melone, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
Наскільки популярною є сторінка Altobello Melone місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 600 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Яку загальну увагу отримують роботи Altobello Melone?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Altobello Melone?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Драматизм | 40,0% | 100,0% |
| Класика | 20,0% | 0,0% |
| Містичний | 20,0% | 0,0% |
| Безтурботний | 20,0% | 0,0% |
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Задумливий | 40,0% | 100,0% |
| Сповнений надії | 20,0% | 0,0% |
| Меланхолійний | 20,0% | 0,0% |
| Духовний | 20,0% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 33,3% | 0,0% |
| М'яка тінь | 58,3% | 100,0% |
| М'яке сяйво | 8,3% | 0,0% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 16,7% | 25,0% |
| Ніжні кольори | 41,7% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 41,7% | 75,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 41,7% | 25,0% |
| Збалансований | 50,0% | 50,0% |
| Насичені | 8,3% | 25,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 8,3% | 0,0% |
| Ніжний | 8,3% | 0,0% |
| Збалансований | 8,3% | 0,0% |
| Виразний | 25,0% | 0,0% |
| Опис | 50,0% | 100,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 16,7% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 8,3% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 25,0% | 25,0% |
| Висока колірна єдність | 41,7% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 8,3% | 25,0% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Altobello Melone протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ Carrying the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Alda Gambara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Road to Emmaus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flight to Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Massacre of the Innocents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A loving couple, altobello… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Portrait of Gentleman aka C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Narcissus at the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Altobello Melone?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Altobello Melone та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
Altobello Melone: короткі відповіді
Яка робота Altobello Melone має найбільше переглядів?
- Це A loving couple, altobello melone: 200 переглядів, що становить 50% від загальної кількості переглядів Altobello Melone. Список вище охоплює до номера 3.
Скільки переглядів отримує Altobello Melone?
- 1 000 за останні дванадцять місяців, з яких 600 — на сторінці художника та 400 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Altobello Melone, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Драматизм (Атмосфера): 100% відвідувань для 40% каталогу.