Формат паперу

Посібник зі студентських робіт

The Pilgrim

Ім'я Клас Дата

Вільям Гамільтон, The Pilgrim. Общественное достояние Погляньте на це полотно в рухомому світлі: малюнок, справжній колір під лаком, чистий пігмент

Основна інформація

Автор
Вільям Гамільтон artsdot.com/uk/artists/%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%8F%D0%BC-%D0%B3%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BE%D0%BD_uk/
Дати створення автором
1751 – 1801

У контексті

The Pilgrim — Вільям Гамільтон

Коли це могло бути написане?

  1. 1750
  2. 1760
  3. 1770
  4. 1780
  5. 1790
  6. 1800

Верхній рядок: роки. Нижній рядок: вік митця на початку та в кінці кожного періоду — 0 при народженні, 50 на момент смерті.

Затінення: життя Вільям Гамільтон (1751–1801) кожна картини з датою, десятиліття за десятиліттям

Для цього запису не вказано точний рік — враховуючи період життя митця та стиль твору, до якого десятиліття ви б його віднесли?

Схожі твори мистецтва

Оберіть одну з робіт вище: назвіть дві спільні риси з цією роботою та одну відмінність.

Більше творів, що доповнюють цей: artsdot.com/uk/art/similar/william-hamilton-the-pilgrim-9DHNKB-en/

Кольорова палітра

Виміряно за зображенням

    Основний колір

    Espresso #5b5038

    Збережена палітра

    • #5B5038
    • #29281C
    • #BBB49C
    • #877C5F

    Ці кольори в межах усієї палітри художника Знайти інші картини за кольором

    Назва основного кольору
    Espresso
    Інтенсивність
    Balanced Наскільки насиченими та різноманітними є кольори: від одного приглушеного відтінку до багатьох яскравих.
    Контрастність
    Bold Ступінь відмінності кольорів за світлотою та насиченістю в межах картини.
    Гармонія
    Strong Color Unity Наскільки вдало поєднуються кольори — від контрастних до повністю гармонійних.
    Яскравість
    Balanced Загальна світлотінь картини: від глибокої тіні до яскравого світла.
    Насиченість
    Subtle Color Наскільки чистими та насиченими є кольори — від майже сірих до максимально яскравих.

    У яких куточках світу переглядають цю картину?

    • менше ніж 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% і більше
    Ця картина окремо має занадто мало зареєстрованих відвідувачів для створення карти, тому на плакаті представлено всі роботи Вільям Гамільтон за останні дванадцять місяців — загалом 2 країн. Звідки беруться ці дані

    Десять провідних країн

    1. 1 Китай 90,9%
    2. 2 Гонконг 9,1%

    Знайдіть на карті три найтемніші країни. Чи є серед них та, де розташований музей, у якому зберігається ця картина? Напишіть одну причину, чому люди з далеких країв можуть захотіти її подивитися.

    10 найбільш переглянутих робіт Вільям Гамільтон

    1. 1 Cardinal Robert De Curzon 18,2%
    2. 2 John Philip Kemble 9,1%
    3. 3 Duke of Hamilton's return from coursing 9,1%
    4. 4 The Nut-gatherers 9,1%
    5. 5 A Scene From 'as You Like It' By William Shakespeare 9,1%
    6. 6 Scene From 'the Tempest' By William Shakespeare 9,1%
    7. 7 The Four Seasons. Summer – Triumph of Apollo 9,1%
    8. 8 The Pilgrim ця картина 9,1%
    9. 9 Classical Ruins - 9,1%
    10. 10 Calling Card Of Humphrey Repton 9,1%

    Разом ці роботи становлять 100,0% усієї уваги, яку приділяли картинам цього художника протягом останніх дванадцяти місяців. Каталог містить 50 робіт цього митця, з яких 10 були переглянуті принаймні один раз. Ця картина посідає 8 місце серед них, причому на неї припадає 9,1% цієї уваги. Те саме значення, місяць за місяцем

    Смужки вимірюють увагу, а не якість. Оберіть роботу на самому верху та цю: назвіть одну річ, яка може принести картині славу, окрім майстерності її виконання.

    Митець та музей

    Автор

    Вільям Гамільтон

    Місце народження Chelsea, United Kingdom

    Ерудит полотна: Життя та спадщина Вільяма Гамільтона

    У жвавій, інтелектуально насиченій атмосфері Георгіанської Британії мало хто зміг втілити унікальний синтез естетичної грації та наукової суворості епохи так, як Вільям Гамільтон. Народившись у Челсі, Лондон, у 1751 році, Гамільтон був набагато більшим, ніж просто художником; він був справжнім ерудитом, чия творчість перекинула міст між делікатними нюансами неокласичного мистецтва та точними спостереженнями природничих наук. Його шлях розпочався не з пензля, а з дисциплінованого ока архітектурного креслярника — цей фундамент згодом наповнив його полотна неперевершеною структурною чіткістю та прискіпливою деталізацією.

    Художня еволюція Гамільтона була глибоко сформована зустрічами з майстрами його часу. Формальне навчання під керівництвом легендарного Джошуа Рейнольдса — титана британського портрета — прищепило йому глибоку повагу до реалізму та ідеалізованої краси, характерної для неокласичної традиції. Однак жага до знань вела його далеко за межі лондонських студій. Подорожі Італією, де він навчався у венеціанського художника Антоніо Цуккі, розширили його візуальний словник, дозволивши наповнити свої роботи класичною величчю Риму та сяючим світлом Середземномор'я.

    Симфонія мистецтва та науки

    Що справді вирізняє Гамільтона серед його сучасників, так це його відмова розглядати мистецтво як ізольоване заняття. Для Гамільтона полотно було лабораторією для спостережень. Під час перебування в Неаполі, за замовленням короля Георга III, він розпочав амбітний проєкт з документування Неаполітанської королівської колекції. Ця справа вимагала від нього ролі одночасно художника та натураліста; поки він писав картини, він водночас занурювався у вивчення ботаніки та геології. Результатом стала низка робіт, що слугували життєво важливим науковим документом, де кожна пелюстка та кожна мінеральна жила були відтворені з точністю, яка задовольняла і поета, і вченого.

    Ця подвійна пристрасть найяскравіше проявляється в його знаменитих портретах та драматичних сценах. Хоча такі роботи, як «Портрет Сари Сіддонс», захоплюють емоційною глибиною та театральною елегантністю того періоду, вони підкріплені технічною точністю, що свідчить про його наукову підготовку. Здатність поєднувати розмашисту драму рококо з дисциплінованим спостереженням епохи Просвітництва дозволила йому створювати твори, які були водночас емоційно резонансними та інтелектуально глибокими.

    Театральна велич та історичний вплив

    У міру розвитку кар'єри Гамільтон став майстром наративу, досягнувши величезного успіху в ілюструванні літературних гігантів свого часу. Він був ключовою фігурою в кількох великих видавничих проєктах, зокрема зробив вагомий внесок у Галерею Шекспіра Джона Бойдделла. Його вміння перенести епічний масштаб шекспірівської драми на полотно зробило його улюбленцем публіки, оскільки його ілюстрації широко відтворювалися у популярних гравюрах, приносячи високе мистецтво в оселі зростаючого середнього класу.

    Поза межами сцени та кабінету, вплив Гамільтона поширювався на саме серце сучасної історії. Він володів рідкісною здатністю вловити дух часу (zeitgeist), зображуючи сучасні події — такі як трагічна страта Марії-Антуанетти — з тією ж вагомістю та епічною композицією, що зазвичай прибережено для давніх легенд. Ця здатність підносити сучасну драму до рівня історичного міфу закріпила його репутацію одного з найуніверсальніших художників кінця XVIII століття.

    Незгласимий слід у британському мистецтві

    До моменту своєї смерті в 1801 році Вільям Гамільтон закріпив за собою постійне місце в анналах Королівської академії, пройшовши шлях від асоційованого до повноправного члена. Його спадщина полягає не лише в окремих шедеврах, а в самому дусі його підходу: ідеї про те, що мистецтво може бути посудиною для істини, незалежно від того, чи знайдено цю істину в вигині людської щоки, чи в складній структурі геологічного зразка.

    Його внесок можна узагальнити через кілька ключових стовпів його кар'єри:

    Інтеграція дисциплін: Він став піонером стилю, де художня краса та наукова точність безшметно співіснували.

    Літературна ілюстрація: Його робота для Галереї Шекспіра допомогла визначити візуальну мову англійської літератури для багатьох поколінь.

    Архітектурна точність: Його раннє навчання креслярству забезпечило унікальну структурну цілісність його пейзажам та театральним сценам.

    Культурне документування: Завдяки своїм неаполітанським замовленням він зберіг ботанічні та геологічні чудеса епохи для нащадків.

    Сьогодні Гамільтон залишається символом Просвітництва — нагадуванням про часи, коли межі між мистецтвом і наукою були не стінами, а вікнами, через які ми можемо краще зрозуміти світ.

    Дізнатися більше

    Доступно онлайн

    QR-код, що веде на сторінку завантаження The Pilgrim

    artsdot.com/uk/art/download/william-hamilton-the-pilgrim-9DHNKB-en/

    Цитування цього твору мистецтва

    MLA
    Гамільтон, Вільям. The Pilgrim. n.d., https://artsdot.com/uk/art/william-hamilton-the-pilgrim-9DHNKB-en/
    APA
    Гамільтон, Вільям (n.d.). The Pilgrim [Painting]. https://artsdot.com/uk/art/william-hamilton-the-pilgrim-9DHNKB-en/
    Chicago
    Вільям Гамільтон. The Pilgrim. n.d. https://artsdot.com/uk/art/william-hamilton-the-pilgrim-9DHNKB-en/
    Harvard
    Гамільтон, Вільям (n.d.) The Pilgrim. Available at: https://artsdot.com/uk/art/william-hamilton-the-pilgrim-9DHNKB-en/

    Придивіться уважніше

    The Pilgrim — Вільям Гамільтон

    Придивіться уважніше

    Відповідайте власними словами. Тут немає неправильних відповідей — лише такі, які ви можете пояснити.

    1. Що першим привертає вашу увагу і чому?
    2. Які кольори чи форми створюють настрій — і що це за настрій?
    3. Поверніться до The Death Of Arthur, що було представлено раніше в цьому посібнику. Назвіть дві спільні риси цього твору з цією роботою та одну відмінність.
    4. Які почуття міг хотіти викликати у вас автор?
    5. Якби ви могли поставити автору лише одне запитання про цю роботу, що б це було?

    Ваша відповідь

    Напишіть короткий абзац про цей витвір мистецтва, спираючись на факти з попередніх розділів цього посібника та ваші відповіді вище.

    Запитання та відповіді

    Наскільки інтенсивними є кольори у творі «The Pilgrim» Вільям Гамільтон?

    Кольори в «The Pilgrim» Вільям Гамільтон мають Balanced інтенсивність.

    Чи відомий Вільям Гамільтон, автор твору "The Pilgrim", під іншими іменами?

    Інші відомі імена Вільям Гамільтон, автора твору "The Pilgrim", включають William Hamilton Ra.

    «The Pilgrim» Вільям Гамільтон — це портретна, пейзажна чи квадратна композиція?

    «The Pilgrim» Вільям Гамільтон має формат Portrait. Формат описує пропорції композиції.