Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Stuart Davis için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Stuart Davis hakkında kısa bilgiler
Son on iki ay içinde, Stuart Davis tarafından ArtsDot.com üzerinde en çok görüntülenen eser Visa 1 olmuştur: 300 görüntüleme, sanatçının tüm eserlerinin toplam görüntülenmelerinin 6%'i. Ardından Garage No. 1 ve Study for ''Blips and Ifs'' gelir. Toplamda Stuart Davis için 5.400 ziyaret gerçekleşti: 1.100 sanatçı sayfası ziyareti ve 4.300 münferit eser sayfası ziyareti. İlgi biraz azaldı: ziyaretler Ağu 2026 seviyesinden Eyl 2026 seviyesine 43% düştü. En yoğun ay, 4.100 ziyaret ile Tem 2026 ayıydı. İnsanlar bilgisayarlar (83%) ve telefonlar (17%) üzerinden göz atıyor. Ziyaretçiler Toprak tonlu (Renk Paleti) yönünde eğilim gösteriyor: Ziyaretlerin 32%'i, sanatçının kataloğunun 16%'ini oluşturan bu tür eserlere yapıldı.
En çok görüntülenen 10 Stuart Davis eseri
Bunlar, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde insanların en çok açtığı, en çok görüntülenenden başlayarak sıralanmış Stuart Davis imzalı 10 eserdir.
-
1
Visa 1
300 görüntüleme · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 görüntüleme · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 görüntüleme · 4,3%
-
4
Odol
100 görüntüleme · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 görüntüleme · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 görüntüleme · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 görüntüleme · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 görüntüleme · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 görüntüleme · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 görüntüleme · 2,1%
Stuart Davis sayfasını ayda kaç kişi ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları inceleyin
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 200 |
| Tem 2026 | 500 | 3.600 |
| Ağu 2026 | 200 | 500 |
| Eyl 2026 | 400 | 0 |
Stuart Davis tarafından yapılan eserler ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Stuart Davis ziyaretçileri ne tür eserler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları inceleyin
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 4,0% | 8,5% |
| Yumuşak Gölge | 18,0% | 8,5% |
| Yumuşak Aydınlık | 22,0% | 29,8% |
| Parlak Denge | 36,0% | 40,4% |
| Işıltılı | 20,0% | 12,8% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 28,0% | 21,3% |
| Hafif Renk Tonları | 16,0% | 12,8% |
| Dengeli Yumuşaklık | 22,0% | 27,7% |
| Net Renk Varlığı | 34,0% | 34,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 4,3% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 45,5% | 31,7% |
| Toprak tonlu | 15,9% | 31,7% |
| Koyu tonlar | 22,7% | 19,5% |
| Pastel tonlar | 9,1% | 9,8% |
| Monokrom | 4,5% | 2,4% |
| Metalik Tonlar | 2,3% | 0,0% |
| Doğal Tonlar | 0,0% | 2,4% |
| Sıcak tonlar | 0,0% | 2,4% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 28,0% | 17,0% |
| Dengeli | 36,0% | 34,0% |
| Canlı | 36,0% | 48,9% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 20,0% | 23,4% |
| Yumuşak | 10,0% | 12,8% |
| Dengeli | 0,0% | 6,4% |
| Belirgin | 8,0% | 6,4% |
| Beyan | 62,0% | 51,1% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 24,0% | 23,4% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 14,0% | 17,0% |
| Dengeli Uyum | 22,0% | 12,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 22,0% | 27,7% |
| Uyumlu Palet | 18,0% | 19,1% |
Ay ay en çok hangi Stuart Davis eserleri görüntüleniyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları inceleyin
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Blue Café | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Stuart Davis ziyaretçileri hangi cihazları kullanıyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Rakamları inceleyin
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 4.500 | 83,3% |
| telefonlar | 900 | 16,7% |
Stuart Davis ziyaretçileri hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rakamları inceleyin
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 300 | 100,0% |
Stuart Davis günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları inceleyin
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 100 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 100 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 100 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 100 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 200 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 100 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 200 |
| Cum 16 Eki | 200 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 300 |
ArtsDot.com üzerindeki Stuart Davis hakkında sorular
En popüler Stuart Davis eserleri hangileridir?
- 300 görüntüleme ile en popüler eser Visa 1 eseridir (Stuart Davis toplam görüntülemelerinin 6%'ini oluşturur). Yukarıdaki sıralama, en çok görüntülenen 10 eseri listeler.
ArtsDot.com üzerinde Stuart Davis kaç kişi tarafından görüntüleniyor?
- Son on iki ay içinde Stuart Davis toplam 5.400 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 1.100, eser sayfalarında ise 4.300 ziyaret gerçekleşti.
Stuart Davis ziyaretçileri hangi cihazları kullanıyor?
- Çoğunlukla bilgisayarlar (83%) ve telefonlar (17%) üzerinden: Ziyaretlerin 83% kadarı bilgisayarlar cihazından geliyor.
Stuart Davis ziyaretçileri ne tür eserleri tercih ediyor?
- Toprak tonlu (Renk Paleti) tarzını tercih ediyorlar: Sanatçının kataloğunun 16% oranına karşılık, ziyaretlerin 32% kadarı bu tarzda gerçekleşiyor.