Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Remedios Varo için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Remedios Varo için kısa versiyon
İnsanlar Remedios Varo tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla The call eserini açıyor: on iki ay içinde 3.500 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 8% kadarı. Embroidering the Earth's mantle ve Cats' Paradise kürsüyü tamamlıyor. Remedios Varo toplamda 56.400 ziyaret aldı; bunun 17.700 kadarı sanatçı sayfasında, 38.700 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend yükselişte: Ağu 2026 dönemine kıyasla Eyl 2026 döneminde 93% daha fazla ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 25.600 ziyaret ile zirve noktasıydı. Site İtalyanca (20%), İsveççe (17%) ve İspanyolca (13%) dillerinde okundu. İzleyici kitlesi İsveç (26%), İtalya (16%) ve Meksika (16%) genelinde yayılmıştır. Ziyaretlerin bilgisayarlar (56%), telefonlar (40%) ve tabletler (4%) arasındaki dağılımı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 33% olmasına rağmen, Koyu tonlar (Renk Paleti) ziyaretlerin 50% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 10 Remedios Varo eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Remedios Varo sanatçısına ait 10 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
The call
3.500 görüntüleme · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3.000 görüntüleme · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1.800 görüntüleme · 4,1%
-
4
Creation of birds
1.700 görüntüleme · 3,8%
-
5
Dead leaves
1.600 görüntüleme · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1.300 görüntüleme · 2,9%
-
7
The farewell
1.200 görüntüleme · 2,7%
-
8
Harmony
1.200 görüntüleme · 2,7%
-
9
The other clock 3
1.100 görüntüleme · 2,5%
-
10
Premonition
1.100 görüntüleme · 2,5%
Remedios Varo sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 200 | 400 |
| Tem 2026 | 6.300 | 19.300 |
| Ağu 2026 | 2.600 | 7.700 |
| Eyl 2026 | 8.600 | 11.300 |
Remedios Varo eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Remedios Varo ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 24,0% | 32,0% |
| Yumuşak Gölge | 32,0% | 35,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 14,0% | 14,4% |
| Parlak Denge | 10,0% | 6,3% |
| Işıltılı | 20,0% | 12,2% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 34,0% | 26,1% |
| Hafif Renk Tonları | 6,0% | 8,8% |
| Dengeli Yumuşaklık | 28,0% | 25,4% |
| Net Renk Varlığı | 26,0% | 34,7% |
| Canlı Renk | 6,0% | 5,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu tonlar | 33,3% | 49,9% |
| Toprak tonlu | 31,1% | 27,9% |
| Nötr Tonlar | 20,0% | 12,5% |
| Monokrom | 8,9% | 6,1% |
| Pastel tonlar | 6,7% | 3,6% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 36,0% | 29,3% |
| Dengeli | 36,0% | 36,5% |
| Canlı | 28,0% | 34,2% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 20,0% | 13,3% |
| Yumuşak | 20,0% | 35,4% |
| Dengeli | 16,0% | 17,1% |
| Belirgin | 18,0% | 21,4% |
| Beyan | 26,0% | 12,8% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 2,0% | 3,8% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 4,0% | 4,3% |
| Dengeli Uyum | 6,0% | 9,5% |
| Güçlü Renk Uyumu | 32,0% | 34,0% |
| Uyumlu Palet | 56,0% | 48,4% |
En popüler Remedios Varo eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1.200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1.400 |
Telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar: Remedios Varo nasıl görüntüleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 31.600 | 56,0% |
| telefonlar | 22.300 | 39,5% |
| tabletler | 2.500 | 4,4% |
Remedios Varo hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İtalyanca | 2.400 | 19,8% |
| İsveççe | 2.100 | 17,4% |
| İspanyolca | 1.600 | 13,2% |
| İngilizce | 1.400 | 11,6% |
| Portekizce | 1.300 | 10,7% |
| Rusça | 600 | 5,0% |
| Almanca | 400 | 3,3% |
| Çekçe | 300 | 2,5% |
| Macarca | 300 | 2,5% |
| Litovca | 300 | 2,5% |
Remedios Varo için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 1.400 |
| Pzt 28 Eyl | 700 |
| Sal 29 Eyl | 800 |
| Çrş 30 Eyl | 600 |
| Prş 1 Eki | 800 |
| Cum 2 Eki | 1.400 |
| Cmt 3 Eki | 900 |
| Paz 4 Eki | 2.700 |
| Pzt 5 Eki | 2.200 |
| Sal 6 Eki | 700 |
| Çrş 7 Eki | 2.500 |
| Prş 8 Eki | 1.300 |
| Cum 9 Eki | 1.300 |
| Cmt 10 Eki | 500 |
| Paz 11 Eki | 900 |
| Pzt 12 Eki | 1.300 |
| Sal 13 Eki | 900 |
| Çrş 14 Eki | 500 |
| Prş 15 Eki | 900 |
| Cum 16 Eki | 1.400 |
| Cmt 17 Eki | 2.600 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 1.800 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 1.500 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 800 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 1.300 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 1.100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 1.500 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 1.400 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 1.900 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 1.600 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 900 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 1.400 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 1.100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 1.600 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 1.500 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 2.000 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 1.700 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 1.000 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 1.400 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 1.200 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 1.600 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 1.600 |
Remedios Varo: hızlı yanıtlar
Remedios Varo tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser The call: 3.500 ziyaret ile Remedios Varo tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 8%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Remedios Varo kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 56.400 ziyaret; bunların 17.700 kadarı sanatçı sayfasında, 38.700 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
İnsanlar Remedios Varo eserlerine telefondan mı yoksa bilgisayardan mı bakıyor?
- Her ikisi: ziyaretlerin bilgisayarlar (56%), telefonlar (40%) ve tabletler (4%) dağılımı; bilgisayarlar %56% ile önde.
İnsanlar Remedios Varo hakkında birçok farklı dilde okuma yapıyor mu?
- Evet: İtalyanca (20%), İsveççe (17%) ve İspanyolca (13%). İtalyanca, 20% oranıyla ilk sırada.
Remedios Varo tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Koyu tonlar (Renk Paleti): kataloğun 33% kısmındaki ziyaretlerin 50% kadarı.