Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Francisco Herrera the Elder için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Francisco Herrera the Elder için kısa versiyon
İnsanlar Francisco Herrera the Elder tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla An Evening Service in a Church eserini açıyor: on iki ay içinde 200 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 33% kadarı. Interior of a Church ve Interior of the Notre Dame Cathedral in Anvers kürsüyü tamamlıyor. Francisco Herrera the Elder toplamda 1.500 ziyaret aldı; bunun 900 kadarı sanatçı sayfasında, 600 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Eyl 2026 ayı, 900 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 6% olmasına rağmen, Uyumsuz Renk Paleti (Renk Uyumu) ziyaretlerin 50% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 5 Francisco Herrera the Elder eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Francisco Herrera the Elder sanatçısına ait 5 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
Francisco Herrera the Elder sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 0 |
| Tem 2026 | 200 | 300 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 600 | 300 |
Francisco Herrera the Elder eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Francisco Herrera the Elder ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 53,2% | 50,0% |
| Yumuşak Gölge | 36,2% | 33,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 8,5% | 16,7% |
| Parlak Denge | 2,1% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 42,5% | 50,0% |
| Hafif Renk Tonları | 34,0% | 16,7% |
| Dengeli Yumuşaklık | 23,4% | 33,3% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 85,7% | 100,0% |
| Koyu tonlar | 5,7% | 0,0% |
| Nötr Tonlar | 5,7% | 0,0% |
| Monokrom | 2,9% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 55,3% | 50,0% |
| Dengeli | 44,7% | 50,0% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 14,9% | 0,0% |
| Yumuşak | 27,7% | 16,7% |
| Dengeli | 10,6% | 33,3% |
| Belirgin | 27,7% | 16,7% |
| Beyan | 19,1% | 33,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 6,4% | 50,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 4,3% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 8,5% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 53,2% | 33,3% |
| Uyumlu Palet | 27,7% | 16,7% |
En popüler Francisco Herrera the Elder eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blind hurdy-gurdy player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Service in a Chu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Dominican C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Simon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint James the Less | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Francisco Herrera the Elder hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| Fransızca | 600 | 100,0% |
Francisco Herrera the Elder için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 100 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Francisco Herrera the Elder: hızlı yanıtlar
Francisco Herrera the Elder tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser An Evening Service in a Church: 200 ziyaret ile Francisco Herrera the Elder tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 33%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 5. sıraya kadar devam etmektedir.
Francisco Herrera the Elder kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 1.500 ziyaret; bunların 900 kadarı sanatçı sayfasında, 600 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Francisco Herrera the Elder tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Uyumsuz Renk Paleti (Renk Uyumu): kataloğun 6% kısmındaki ziyaretlerin 50% kadarı.