Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Pere Serra için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Pere Serra: birkaç satırda rakamlar
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells yıldız parça: son on iki ayda 200 ziyaret, Pere Serra tarafından görüntülenen tüm eserlerin 22% kadarı. Sırada Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra ve Mare De Déu De Sigena var. Sanatçı sayfası (400 görüntüleme) ve eserler (900 görüntüleme) toplamda 1.300 görüntülemeye ulaşmaktadır. En iyi ay: Tem 2026 (1.300 ziyaret). Ziyaretler Dengeli (Kontrast) lehine, katalogdaki 8% oranına kıyasla 22% oranında gerçekleşmektedir.
Pere Serra: insanların ilk baktığı 8 eser
Aşağıdaki her bir eser, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinden gerçek ziyaretçiler tarafından görüntülenmiştir. 1. sıra, Pere Serra için en çok ziyaret edilen eserdir.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 görüntüleme · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 görüntüleme · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 görüntüleme · 11,1%
-
7
Virgem
100 görüntüleme · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 görüntüleme · 11,1%
İnsanlar Pere Serra sayfasını ne zaman ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Veri tablosu
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 400 | 900 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Pere Serra eserleri ne zaman görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Pere Serra ziyaretçileri, sanatçının eserleriyle kıyaslandığında neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Veri tablosu
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 8,3% | 11,1% |
| Yumuşak Gölge | 58,3% | 55,6% |
| Yumuşak Aydınlık | 33,3% | 33,3% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 8,3% | 11,1% |
| Hafif Renk Tonları | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 16,7% | 11,1% |
| Net Renk Varlığı | 75,0% | 77,8% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu tonlar | 83,3% | 77,8% |
| Toprak tonlu | 8,3% | 11,1% |
| Nötr Tonlar | 8,3% | 11,1% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 8,3% | 11,1% |
| Dengeli | 41,7% | 44,4% |
| Canlı | 50,0% | 44,4% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 8,3% | 11,1% |
| Dengeli | 8,3% | 22,2% |
| Belirgin | 50,0% | 33,3% |
| Beyan | 33,3% | 33,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 16,7% | 22,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 66,7% | 55,6% |
| Uyumlu Palet | 16,7% | 22,2% |
Pere Serra eserlerinden ay bazında en çok öne çıkanlar nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Veri tablosu
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pere Serra izleyicileri hangi dilleri konuşuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Pere Serra için günlük ziyaret sayıları ve önümüzdeki üç hafta nasıldır?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Veri tablosu
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Pzt 21 Eyl | 0 |
| Sal 22 Eyl | 0 |
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 13 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Pere Serra hakkında merak edilenler
İnsanlar en çok Pere Serra eserlerinden hangilerini açıyor?
- 200 ziyaret veya görüntülemelerin 22% kadarıyla Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells ilk sırada yer alıyor. Üst sıralarda 8 eser bulunuyor.
Pere Serra’in ArtsDot.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 1.300 ziyaret: 400 sanatçı sayfası ziyareti ve 900 eser ziyareti.
Pere Serra eserlerinden hangileri ziyaretçilerin zevkine en uygun?
- Dengeli (Kontrast) etiketli eserler, kataloğun 8% kadarı olmalarına rağmen ziyaretlerin 22% kısmını oluşturuyor.