Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Nico Jungmann için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Nico Jungmann hakkında kısa bilgiler
Son on iki ay içinde, Nico Jungmann tarafından ArtsDot.com üzerinde en çok görüntülenen eser Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring olmuştur: 200 görüntüleme, sanatçının tüm eserlerinin toplam görüntülenmelerinin 22%'i. Ardından Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 1 and 2 of 4) ve Cuckoo gelir. Toplamda Nico Jungmann için 1.500 ziyaret gerçekleşti: 700 sanatçı sayfası ziyareti ve 800 münferit eser sayfası ziyareti. En yoğun ay, 1.500 ziyaret ile Tem 2026 ayıydı. Ziyaretçiler Beyan (Kontrast) yönünde eğilim gösteriyor: Ziyaretlerin 33%'i, sanatçının kataloğunun 15%'ini oluşturan bu tür eserlere yapıldı.
En çok görüntülenen 7 Nico Jungmann eseri
Bunlar, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde insanların en çok açtığı, en çok görüntülenenden başlayarak sıralanmış Nico Jungmann imzalı 7 eserdir.
-
1
Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring, 1916
200 görüntüleme · 22,2%
-
2
Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 1 and 2 of 4), 1917
200 görüntüleme · 22,2%
-
3
Cuckoo
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Ruhleben Prison Camp Hut No.8, on Plan No.530, 1917
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Plan of Ruhleben Camp Key to Panoramic View
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
Ruhleben Prison Camp Christmas Dinner, 1917
100 görüntüleme · 11,1%
-
7
Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 3 and 4 of 4), 1917
100 görüntüleme · 11,1%
Nico Jungmann sayfasını ayda kaç kişi ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Rakamları inceleyin
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 700 | 800 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 0 |
Nico Jungmann tarafından yapılan eserler ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Nico Jungmann ziyaretçileri ne tür eserler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Rakamları inceleyin
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 7,7% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 7,7% | 11,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 38,5% | 33,3% |
| Parlak Denge | 38,5% | 55,6% |
| Işıltılı | 7,7% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 46,2% | 55,6% |
| Hafif Renk Tonları | 23,1% | 22,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 23,1% | 22,2% |
| Net Renk Varlığı | 7,7% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 60,0% | 62,5% |
| Toprak tonlu | 30,0% | 37,5% |
| Koyu tonlar | 10,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 46,2% | 55,6% |
| Dengeli | 46,2% | 44,4% |
| Canlı | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 30,8% | 22,2% |
| Dengeli | 23,1% | 22,2% |
| Belirgin | 30,8% | 22,2% |
| Beyan | 15,4% | 33,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 46,2% | 55,6% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 15,4% | 22,2% |
| Dengeli Uyum | 0,0% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 23,1% | 22,2% |
| Uyumlu Palet | 15,4% | 0,0% |
Ay ay en çok hangi Nico Jungmann eserleri görüntüleniyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Rakamları inceleyin
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruhleben Prison Camp Panora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Christ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Panora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp 'Trafa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Hut No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp The Qu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Avants, Switzerland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan of Ruhleben Camp Key t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Nico Jungmann ziyaretçileri hangi dilleri kullanıyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Nico Jungmann günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Rakamları inceleyin
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas | 0 |
| Cmt 7 Kas | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 28 Kas (tahmin edilen) | 0 |
ArtsDot.com üzerindeki Nico Jungmann hakkında sorular
En popüler Nico Jungmann eserleri hangileridir?
- 200 görüntüleme ile en popüler eser Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring eseridir (Nico Jungmann toplam görüntülemelerinin 22%'ini oluşturur). Yukarıdaki sıralama, en çok görüntülenen 7 eseri listeler.
ArtsDot.com üzerinde Nico Jungmann kaç kişi tarafından görüntüleniyor?
- Son on iki ay içinde Nico Jungmann toplam 1.500 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 700, eser sayfalarında ise 800 ziyaret gerçekleşti.
Nico Jungmann ziyaretçileri ne tür eserleri tercih ediyor?
- Beyan (Kontrast) tarzını tercih ediyorlar: Sanatçının kataloğunun 15% oranına karşılık, ziyaretlerin 33% kadarı bu tarzda gerçekleşiyor.