Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Mel Ramos için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Mel Ramos: birkaç satırda rakamlar
Miss kiss yıldız parça: son on iki ayda 400 ziyaret, Mel Ramos tarafından görüntülenen tüm eserlerin 10% kadarı. Sırada AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal ve Monterey jackie var. Sanatçı sayfası (1.500 görüntüleme) ve eserler (1.800 görüntüleme) toplamda 3.300 görüntülemeye ulaşmaktadır. Eyl 2026 ile Eki 2026 tarihleri arasında ziyaret sayısında 800% artış yaşandı, ilgi yükselişte. En iyi ay: Tem 2026 (2.000 ziyaret). Cihaza göre: bilgisayarlar (73%), telefonlar (21%) ve tabletler (6%). Ziyaretler Yumuşak Geçişli Palet (Renk Uyumu) lehine, katalogdaki 14% oranına kıyasla 29% oranında gerçekleşmektedir.
Mel Ramos: insanların ilk baktığı 10 eser
Aşağıdaki her bir eser, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinden gerçek ziyaretçiler tarafından görüntülenmiştir. 1. sıra, Mel Ramos için en çok ziyaret edilen eserdir.
-
1
Miss kiss
400 görüntüleme · 9,8%
-
2
AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal
400 görüntüleme · 9,8%
-
3
Monterey jackie
300 görüntüleme · 7,3%
-
4
Davidoff - Hav A Havana IV
200 görüntüleme · 4,9%
-
5
Hav-a-havana -1
200 görüntüleme · 4,9%
-
6
Camilla
200 görüntüleme · 4,9%
-
7
Haveahavana
200 görüntüleme · 4,9%
-
8
Have a Havana - (11)
200 görüntüleme · 4,9%
-
9
Vintage peek-a-boo portfolio
200 görüntüleme · 4,9%
-
10
Artwork large
200 görüntüleme · 4,9%
İnsanlar Mel Ramos sayfasını ne zaman ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Veri tablosu
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 700 | 1.300 |
| Ağu 2026 | 0 | 300 |
| Eyl 2026 | 100 | 0 |
| Eki 2026 | 700 | 200 |
Mel Ramos eserleri ne zaman görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Mel Ramos ziyaretçileri, sanatçının eserleriyle kıyaslandığında neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Veri tablosu
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 2,0% | 9,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 16,0% | 12,2% |
| Parlak Denge | 40,0% | 39,0% |
| Işıltılı | 42,0% | 39,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 22,0% | 19,5% |
| Hafif Renk Tonları | 16,0% | 17,1% |
| Dengeli Yumuşaklık | 30,0% | 26,8% |
| Net Renk Varlığı | 26,0% | 19,5% |
| Canlı Renk | 6,0% | 17,1% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 60,9% | 51,3% |
| Pastel tonlar | 15,2% | 8,1% |
| Toprak tonlu | 8,7% | 10,8% |
| Koyu tonlar | 8,7% | 8,1% |
| Metalik Tonlar | 2,2% | 10,8% |
| Canlı | 2,2% | 10,8% |
| Doğal Tonlar | 2,2% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 8,0% | 9,8% |
| Dengeli | 50,0% | 43,9% |
| Canlı | 42,0% | 46,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 12,0% | 17,1% |
| Yumuşak | 38,0% | 31,7% |
| Dengeli | 12,0% | 12,2% |
| Belirgin | 14,0% | 24,4% |
| Beyan | 24,0% | 14,6% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 22,0% | 7,3% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 14,0% | 29,3% |
| Dengeli Uyum | 20,0% | 4,9% |
| Güçlü Renk Uyumu | 36,0% | 46,3% |
| Uyumlu Palet | 8,0% | 12,2% |
Mel Ramos eserlerinden ay bazında en çok öne çıkanlar nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Veri tablosu
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virnaburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AC Delco Spark Plug Pin Up… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Monterey jackie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Barbiburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lola cola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vintage peek-a-boo portfolio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lola cola -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Candy II box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velveeta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Miss martini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mel Ramos izleyicisinin kullandığı cihazlar nelerdir?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Veri tablosu
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 2.400 | 72,7% |
| telefonlar | 700 | 21,2% |
| tabletler | 200 | 6,1% |
Mel Ramos izleyicileri hangi dilleri konuşuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Veri tablosu
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 25,0% |
| İspanyolca | 100 | 25,0% |
| İtalyanca | 100 | 25,0% |
| Portekizce | 100 | 25,0% |
Mel Ramos için günlük ziyaret sayıları ve önümüzdeki üç hafta nasıldır?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Veri tablosu
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 300 |
| Sal 20 Eki | 200 |
| Çrş 21 Eki | 100 |
| Prş 22 Eki | 100 |
| Cum 23 Eki | 100 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 100 |
| Paz 1 Kas | 100 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 100 |
| Çrş 4 Kas | 100 |
| Prş 5 Kas | 100 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Mel Ramos hakkında merak edilenler
İnsanlar en çok Mel Ramos eserlerinden hangilerini açıyor?
- 400 ziyaret veya görüntülemelerin 10% kadarıyla Miss kiss ilk sırada yer alıyor. Üst sıralarda 10 eser bulunuyor.
Mel Ramos’in ArtsDot.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 3.300 ziyaret: 1.500 sanatçı sayfası ziyareti ve 1.800 eser ziyareti.
Mel Ramos kitlesini hangi cihazlar getiriyor?
- Hedef kitle bilgisayarlar (73%), telefonlar (21%) ve tabletler (6%) üzerinden geliyor; ziyaretlerin 73% kadarı bilgisayarlar cihazlarından sağlanıyor.
Mel Ramos eserlerinden hangileri ziyaretçilerin zevkine en uygun?
- Yumuşak Geçişli Palet (Renk Uyumu) etiketli eserler, kataloğun 14% kadarı olmalarına rağmen ziyaretlerin 29% kısmını oluşturuyor.