Bu sayfa, Massimo Vignelli, Vignelli Associates için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: birkaç satırda rakamlar
Liberté Liberté yıldız parça: son on iki ayda 1.200 ziyaret, Massimo Vignelli, Vignelli Associates tarafından görüntülenen tüm eserlerin 17% kadarı. Sırada Knoll International\n\n[front view] ve Max 365 var. Sanatçı sayfası (4.500 görüntüleme) ve eserler (5.400 görüntüleme) toplamda 9.900 görüntülemeye ulaşmaktadır. Ağu 2026 ile Eyl 2026 tarihleri arasında ziyaret sayısında 85% artış yaşandı, ilgi yükselişte. En iyi ay: Tem 2026 (5.800 ziyaret). İzleyici kitlesinin en çok kullandığı diller: İspanyolca (40%), İngilizce (21%) ve Rusça (14%). Cihaza göre: bilgisayarlar (82%), telefonlar (17%) ve tabletler (1%). Ziyaretler Huzurlu (Duygusal Ton) lehine, katalogdaki 22% oranına kıyasla 45% oranında gerçekleşmektedir.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: insanların ilk baktığı 10 eser
Aşağıdaki her bir eser, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinden gerçek ziyaretçiler tarafından görüntülenmiştir. 1. sıra, Massimo Vignelli, Vignelli Associates için en çok ziyaret edilen eserdir.
İnsanlar Massimo Vignelli, Vignelli Associates sayfasını ne zaman ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Veri tablosu
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
200
200
Tem 2026
2.000
3.800
Ağu 2026
400
900
Eyl 2026
1.900
500
Massimo Vignelli, Vignelli Associates eserleri ne zaman görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates ziyaretçileri, sanatçının eserleriyle kıyaslandığında neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Veri tablosu
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Modern ve Yalın
40,5%
25,0%
Minimalist
21,6%
17,9%
Zarif
5,4%
26,8%
Huzurlu
5,4%
12,5%
Eskimeyen Nostalji
10,8%
8,9%
Huzurlu
8,1%
8,9%
Dramatik Etki
5,4%
0,0%
Cesur ve Etkileyici
2,7%
0,0%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
22,2%
45,3%
Düşünsel ve Derin
27,8%
22,6%
Canlı ve Dinamik
11,1%
13,2%
Nostaljik
11,1%
11,3%
Neşeli
11,1%
3,8%
Görkemli ve Etkileyici
8,3%
0,0%
Huzurlu
2,8%
1,9%
Dramatik
0,0%
1,9%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
4,0%
1,5%
Yumuşak Gölge
18,0%
26,1%
Yumuşak Aydınlık
22,0%
29,0%
Parlak Denge
14,0%
13,0%
Işıltılı
42,0%
30,4%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
42,0%
39,1%
Hafif Renk Tonları
22,0%
5,8%
Dengeli Yumuşaklık
14,0%
15,9%
Net Renk Varlığı
8,0%
11,6%
Canlı Renk
14,0%
27,5%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Nötr Tonlar
44,4%
41,3%
Koyu tonlar
17,8%
28,6%
Pastel tonlar
20,0%
9,5%
Toprak tonlu
11,1%
11,1%
Sıcak tonlar
0,0%
7,9%
Gün Batımı
4,4%
1,6%
Monokrom
2,2%
0,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
28,0%
27,5%
Dengeli
42,0%
20,3%
Canlı
30,0%
52,2%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
28,0%
14,5%
Yumuşak
10,0%
29,0%
Dengeli
4,0%
1,5%
Belirgin
14,0%
8,7%
Beyan
44,0%
46,4%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
18,0%
21,7%
Yumuşak Geçişli Palet
6,0%
13,0%
Dengeli Uyum
10,0%
4,3%
Güçlü Renk Uyumu
14,0%
33,3%
Uyumlu Palet
52,0%
27,5%
Massimo Vignelli, Vignelli Associates eserlerinden ay bazında en çok öne çıkanlar nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Veri tablosu
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Max 365
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Heller Rainbow Dinnerware\n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Heller The Rainbow Group\n\…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll Design\n\ncover
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fort Worth Art Museum The I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liberté Liberté
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
400
Knoll Au Louvre\n\n[front c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll International\n\n[fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milano\n\n[cover view, fold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rank Xerox Showroom, Milan,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Massimo Vignelli, Vignelli Associates izleyicisinin kullandığı cihazlar nelerdir?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Veri tablosu
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
8.100
81,8%
telefonlar
1.700
17,2%
tabletler
100
1,0%
Massimo Vignelli, Vignelli Associates izleyicileri hangi dilleri konuşuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Veri tablosu
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İspanyolca
1.700
40,5%
İngilizce
900
21,4%
Rusça
600
14,3%
Fransızca
500
11,9%
Farsça
100
2,4%
İtalyanca
100
2,4%
Japonca
100
2,4%
Lehçe
100
2,4%
Chinese
100
2,4%
Massimo Vignelli, Vignelli Associates için günlük ziyaret sayıları ve önümüzdeki üç hafta nasıldır?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Veri tablosu
Gün
Ziyaret Sayısı
Cmt 26 Eyl
500
Paz 27 Eyl
600
Pzt 28 Eyl
100
Sal 29 Eyl
100
Çrş 30 Eyl
0
Prş 1 Eki
100
Cum 2 Eki
100
Cmt 3 Eki
0
Paz 4 Eki
0
Pzt 5 Eki
0
Sal 6 Eki
100
Çrş 7 Eki
400
Prş 8 Eki
600
Cum 9 Eki
300
Cmt 10 Eki
0
Paz 11 Eki
100
Pzt 12 Eki
900
Sal 13 Eki
500
Çrş 14 Eki
1.400
Prş 15 Eki
100
Cum 16 Eki
100
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
300
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
400
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
600
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
400
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
1.100
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
500
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
300
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
400
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
500
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
700
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
500
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
1.300
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
600
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
400
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
400
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
600
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
800
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
600
Çrş 4 Kas (tahmin edilen)
1.500
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
600
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
400
Massimo Vignelli, Vignelli Associates hakkında merak edilenler
İnsanlar en çok Massimo Vignelli, Vignelli Associates eserlerinden hangilerini açıyor?
1.200 ziyaret veya görüntülemelerin 17% kadarıyla Liberté Liberté ilk sırada yer alıyor. Üst sıralarda 10 eser bulunuyor.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates’in ArtsDot.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
On iki ayda 9.900 ziyaret: 4.500 sanatçı sayfası ziyareti ve 5.400 eser ziyareti.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates kitlesini hangi cihazlar getiriyor?
Hedef kitle bilgisayarlar (82%), telefonlar (17%) ve tabletler (1%) üzerinden geliyor; ziyaretlerin 82% kadarı bilgisayarlar cihazlarından sağlanıyor.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates kitlesi hangi dilleri kullanıyor?
İspanyolca (40%), İngilizce (21%) ve Rusça (14%). İlk dil olan İspanyolca, ziyaretçilerin 40% kadarını kapsamaktadır.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates eserlerinden hangileri ziyaretçilerin zevkine en uygun?
Huzurlu (Duygusal Ton) etiketli eserler, kataloğun 22% kadarı olmalarına rağmen ziyaretlerin 45% kısmını oluşturuyor.
AStüdyo AsistanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?