Justus Van GentZiyaretçi İstatistikleri ve En Çok Görüntülenen Eserler
1430
–
1480
Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Justus Van Gent için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Justus Van Gent için kısa versiyon
İnsanlar Justus Van Gent tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Pio II Pont Max eserini açıyor: on iki ay içinde 600 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 22% kadarı. Cardinal Bessarione ve Solon kürsüyü tamamlıyor. Justus Van Gent toplamda 2.200 ziyaret aldı; bunun 200 kadarı sanatçı sayfasında, 2.000 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Tem 2026 ayı, 1.500 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 28% olmasına rağmen, Koyu (Parlaklık) ziyaretlerin 59% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 10 Justus Van Gent eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Justus Van Gent sanatçısına ait 10 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
200
Tem 2026
100
1.400
Ağu 2026
0
0
Eyl 2026
0
0
Eki 2026
100
400
Justus Van Gent eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Justus Van Gent ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Klasik
65,0%
81,8%
Dramatik Etki
30,0%
18,2%
Zarif
5,0%
0,0%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Düşünsel ve Derin
40,0%
45,5%
Kasvetli ve Derin
30,0%
36,4%
Ruhani
30,0%
18,2%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
28,2%
59,3%
Yumuşak Gölge
46,2%
25,9%
Yumuşak Aydınlık
25,6%
14,8%
Parlak Denge
0,0%
0,0%
Işıltılı
0,0%
0,0%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
7,7%
3,7%
Hafif Renk Tonları
30,8%
3,7%
Dengeli Yumuşaklık
53,8%
66,7%
Net Renk Varlığı
7,7%
25,9%
Canlı Renk
0,0%
0,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
17,9%
3,7%
Dengeli
76,9%
96,3%
Canlı
5,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
2,6%
0,0%
Yumuşak
15,4%
29,6%
Dengeli
12,8%
33,3%
Belirgin
38,5%
22,2%
Beyan
30,8%
14,8%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
20,5%
14,8%
Yumuşak Geçişli Palet
23,1%
29,6%
Dengeli Uyum
17,9%
11,1%
Güçlü Renk Uyumu
28,2%
40,7%
Uyumlu Palet
10,3%
3,7%
En popüler Justus Van Gent eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
Eser
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Eki 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Justus Van Gent hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
Çekçe
100
50,0%
İngilizce
100
50,0%
Justus Van Gent için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
Gün
Ziyaret Sayısı
Paz 18 Eki
0
Pzt 19 Eki
0
Sal 20 Eki
0
Çrş 21 Eki
0
Prş 22 Eki
0
Cum 23 Eki
0
Cmt 24 Eki
0
Paz 25 Eki
0
Pzt 26 Eki
0
Sal 27 Eki
300
Çrş 28 Eki
400
Prş 29 Eki
0
Cum 30 Eki
0
Cmt 31 Eki
300
Paz 1 Kas
0
Pzt 2 Kas
0
Sal 3 Kas
0
Çrş 4 Kas
100
Prş 5 Kas
0
Cum 6 Kas
0
Cmt 7 Kas
0
Paz 8 Kas (tahmin edilen)
0
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 10 Kas (tahmin edilen)
0
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)
100
Prş 12 Kas (tahmin edilen)
0
Cum 13 Kas (tahmin edilen)
0
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)
0
Paz 15 Kas (tahmin edilen)
0
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 17 Kas (tahmin edilen)
0
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)
100
Prş 19 Kas (tahmin edilen)
0
Cum 20 Kas (tahmin edilen)
0
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)
0
Paz 22 Kas (tahmin edilen)
0
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)
0
Sal 24 Kas (tahmin edilen)
100
Çrş 25 Kas (tahmin edilen)
100
Prş 26 Kas (tahmin edilen)
0
Cum 27 Kas (tahmin edilen)
0
Cmt 28 Kas (tahmin edilen)
100
Justus Van Gent: hızlı yanıtlar
Justus Van Gent tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
En çok ziyaret edilen eser Pio II Pont Max: 600 ziyaret ile Justus Van Gent tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 22%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Justus Van Gent kaç ziyaret alıyor?
Son on iki ayda 2.200 ziyaret; bunların 200 kadarı sanatçı sayfasında, 2.000 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Justus Van Gent tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
Evet, Koyu (Parlaklık): kataloğun 28% kısmındaki ziyaretlerin 59% kadarı.
AStüdyo AsistanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?