Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Josep Cusachs için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Josep Cusachs için kısa versiyon
İnsanlar Josep Cusachs tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Cavalry Officer eserini açıyor: on iki ay içinde 300 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 5% kadarı. Newsboy ve Cape Dragon Whip kürsüyü tamamlıyor. Josep Cusachs toplamda 6.700 ziyaret aldı; bunun 900 kadarı sanatçı sayfasında, 5.800 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend hafif bir düşüş gösteriyor: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 50% daha az ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 6.100 ziyaret ile zirve noktasıydı. Ziyaretlerin bilgisayarlar (99%) ve telefonlar (1%) arasındaki dağılımı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 36% olmasına rağmen, Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) ziyaretlerin 55% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 10 Josep Cusachs eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Josep Cusachs sanatçısına ait 10 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
Cavalry Officer
300 görüntüleme · 4,6%
-
2
Newsboy
300 görüntüleme · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 görüntüleme · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 görüntüleme · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 görüntüleme · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 görüntüleme · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 görüntüleme · 3,1%
-
8
Cantin
200 görüntüleme · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 görüntüleme · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 görüntüleme · 1,5%
Josep Cusachs sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 200 |
| Tem 2026 | 700 | 5.400 |
| Ağu 2026 | 0 | 200 |
| Eyl 2026 | 100 | 0 |
Josep Cusachs eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Josep Cusachs ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 8,0% | 7,7% |
| Yumuşak Gölge | 22,0% | 10,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 36,0% | 55,4% |
| Parlak Denge | 20,0% | 18,5% |
| Işıltılı | 14,0% | 7,7% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 20,0% | 7,7% |
| Hafif Renk Tonları | 12,0% | 15,4% |
| Dengeli Yumuşaklık | 26,0% | 16,9% |
| Net Renk Varlığı | 40,0% | 55,4% |
| Canlı Renk | 2,0% | 4,6% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 36,4% | 44,8% |
| Koyu tonlar | 25,0% | 29,3% |
| Nötr Tonlar | 34,1% | 19,0% |
| Sıcak tonlar | 2,3% | 3,5% |
| Pastel tonlar | 0,0% | 3,5% |
| Monokrom | 2,3% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 24,0% | 12,3% |
| Dengeli | 28,0% | 26,2% |
| Canlı | 48,0% | 61,5% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 8,0% | 1,5% |
| Yumuşak | 4,0% | 10,8% |
| Dengeli | 8,0% | 6,2% |
| Belirgin | 14,0% | 24,6% |
| Beyan | 66,0% | 56,9% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 6,0% | 6,2% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 4,0% | 1,5% |
| Dengeli Uyum | 6,0% | 6,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 58,0% | 58,5% |
| Uyumlu Palet | 26,0% | 27,7% |
En popüler Josep Cusachs eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar: Josep Cusachs nasıl görüntüleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 6.600 | 98,5% |
| telefonlar | 100 | 1,5% |
Josep Cusachs hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Josep Cusachs için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 100 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 100 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Josep Cusachs: hızlı yanıtlar
Josep Cusachs tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser Cavalry Officer: 300 ziyaret ile Josep Cusachs tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 5%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Josep Cusachs kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 6.700 ziyaret; bunların 900 kadarı sanatçı sayfasında, 5.800 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
İnsanlar Josep Cusachs eserlerine telefondan mı yoksa bilgisayardan mı bakıyor?
- Her ikisi: ziyaretlerin bilgisayarlar (99%) ve telefonlar (1%) dağılımı; bilgisayarlar %99% ile önde.
Josep Cusachs tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Yumuşak Aydınlık (Parlaklık): kataloğun 36% kısmındaki ziyaretlerin 55% kadarı.