Inti Castro ArtsDot.com Üzerindeki İzleyici Kitlesi ve Popülerlik

1983

Bu sayfa ne hakkında?

Bu sayfa, Inti Castro için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.

İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.

Inti Castro: birkaç satırda rakamlar

Resistancia yıldız parça: son on iki ayda 1.300 ziyaret, Inti Castro tarafından görüntülenen tüm eserlerin 32% kadarı. Sırada Resignación ve POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural var. Sanatçı sayfası (11.600 görüntüleme) ve eserler (1.200 görüntüleme) toplamda 12.800 görüntülemeye ulaşmaktadır. Eyl 2026 ile Eki 2026 tarihleri arasında ziyaret sayısında 376% artış yaşandı, ilgi yükselişte. En iyi ay: Eki 2026 (8.100 ziyaret). İzleyici kitlesinin en çok kullandığı diller: İspanyolca (81%), İngilizce (10%) ve Fransızca (5%). İzleyici kitlesinin en çok bulunduğu ülkeler: İspanya (31%), Şili (28%) ve Amerika Birleşik Devletleri (7%). Cihaza göre: bilgisayarlar (50%), telefonlar (43%) ve tabletler (7%). Ziyaretler Yumuşak Gölge (Parlaklık) lehine, katalogdaki 33% oranına kıyasla 61% oranında gerçekleşmektedir.

Inti Castro: insanların ilk baktığı 10 eser

Aşağıdaki her bir eser, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinden gerçek ziyaretçiler tarafından görüntülenmiştir. 1. sıra, Inti Castro için en çok ziyaret edilen eserdir.

  1. Resistancia 1 Resistancia 1.300 görüntüleme · 31,7%
  2. Resignación 2 Resignación 900 görüntüleme · 22,0%
  3. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 3 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 görüntüleme · 9,8%
  4. San Dunguero 4 San Dunguero 300 görüntüleme · 7,3%
  5. El arriero 5 El arriero 200 görüntüleme · 4,9%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 görüntüleme · 2,4%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 görüntüleme · 2,4%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 görüntüleme · 2,4%
  9. Pecador 9 Pecador 100 görüntüleme · 2,4%
  10. El arriero 10 El arriero 100 görüntüleme · 2,4%

İnsanlar Inti Castro sayfasını ne zaman ziyaret ediyor?

Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.

Veri tablosu
AySanatçı sayfasıEser sayfaları
Kas 202500
Ara 202500
Oca 202600
Şub 202600
Mar 202600
Nis 202600
May 202600
Haz 2026100200
Tem 20261.700700
Ağu 20263000
Eyl 20261.600100
Eki 20267.900200

Inti Castro eserleri ne zaman görüntüleniyor?

Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.

Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.

Inti Castro eserlerinden ay bazında en çok öne çıkanlar nelerdir?

Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.

Veri tablosu
EserKas 2025Ara 2025Oca 2026Şub 2026Mar 2026Nis 2026May 2026Haz 2026Tem 2026Ağu 2026Eyl 2026Eki 2026
Resignación0000000010000100
untitled00000000001000
San Dunguero00000000100000
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…000000000000
San Dunguero000000000000
El arriero000000000000
untitled00000000000100
Pecador00000001000000
Caudillo000000000000
untitled000000000000

Inti Castro izleyicisinin kullandığı cihazlar nelerdir?

Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.

Veri tablosu
CihazZiyaret SayısıPaylaş
bilgisayarlar6.40050,0%
telefonlar5.50043,0%
tabletler9007,0%

Inti Castro izleyicileri hangi dilleri konuşuyor?

Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.

Veri tablosu
DilZiyaret SayısıPaylaş
İspanyolca6.70080,7%
İngilizce8009,6%
Fransızca4004,8%
Almanca1001,2%
Rusça1001,2%
İsveççe1001,2%
Ukraynaca1001,2%

Inti Castro için günlük ziyaret sayıları ve önümüzdeki üç hafta nasıldır?

Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.

Veri tablosu
GünZiyaret Sayısı
Cmt 17 Eki0
Paz 18 Eki0
Pzt 19 Eki0
Sal 20 Eki500
Çrş 21 Eki0
Prş 22 Eki100
Cum 23 Eki0
Cmt 24 Eki200
Paz 25 Eki100
Pzt 26 Eki1.500
Sal 27 Eki300
Çrş 28 Eki1.600
Prş 29 Eki700
Cum 30 Eki300
Cmt 31 Eki0
Paz 1 Kas400
Pzt 2 Kas800
Sal 3 Kas300
Çrş 4 Kas500
Prş 5 Kas200
Cum 6 Kas400
Cmt 7 Kas (tahmin edilen)100
Paz 8 Kas (tahmin edilen)200
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)1.000
Sal 10 Kas (tahmin edilen)500
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)900
Prş 12 Kas (tahmin edilen)400
Cum 13 Kas (tahmin edilen)300
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)100
Paz 15 Kas (tahmin edilen)300
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)1.200
Sal 17 Kas (tahmin edilen)600
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)1.100
Prş 19 Kas (tahmin edilen)500
Cum 20 Kas (tahmin edilen)400
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)100
Paz 22 Kas (tahmin edilen)300
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)1.400
Sal 24 Kas (tahmin edilen)700
Çrş 25 Kas (tahmin edilen)1.300
Prş 26 Kas (tahmin edilen)600
Cum 27 Kas (tahmin edilen)400

Inti Castro hakkında merak edilenler

İnsanlar en çok Inti Castro eserlerinden hangilerini açıyor?

1.300 ziyaret veya görüntülemelerin 32% kadarıyla Resistancia ilk sırada yer alıyor. Üst sıralarda 10 eser bulunuyor.

Inti Castro’in ArtsDot.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?

On iki ayda 12.800 ziyaret: 11.600 sanatçı sayfası ziyareti ve 1.200 eser ziyareti.

Inti Castro kitlesini hangi cihazlar getiriyor?

Hedef kitle bilgisayarlar (50%), telefonlar (43%) ve tabletler (7%) üzerinden geliyor; ziyaretlerin 50% kadarı bilgisayarlar cihazlarından sağlanıyor.

Inti Castro kitlesi hangi dilleri kullanıyor?

İspanyolca (81%), İngilizce (10%) ve Fransızca (5%). İlk dil olan İspanyolca, ziyaretçilerin 81% kadarını kapsamaktadır.

Inti Castro eserlerinden hangileri ziyaretçilerin zevkine en uygun?

Yumuşak Gölge (Parlaklık) etiketli eserler, kataloğun 33% kadarı olmalarına rağmen ziyaretlerin 61% kısmını oluşturuyor.