Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Henry Nelson O'Neil için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Henry Nelson O'Neil için kısa versiyon
İnsanlar Henry Nelson O'Neil tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Racecourse amusements eserini açıyor: on iki ay içinde 100 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 17% kadarı. Portrait of a Lady ve Home Again kürsüyü tamamlıyor. Henry Nelson O'Neil toplamda 400 ziyaret aldı; bunun 0 kadarı sanatçı sayfasında, 400 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend hafif bir düşüş gösteriyor: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 100% daha az ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 300 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 43% olmasına rağmen, Beyan (Kontrast) ziyaretlerin 83% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 6 Henry Nelson O'Neil eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Henry Nelson O'Neil sanatçısına ait 6 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
Henry Nelson O'Neil sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 0 | 300 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Henry Nelson O'Neil eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Henry Nelson O'Neil ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 32,1% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 39,3% | 50,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 25,0% | 50,0% |
| Parlak Denge | 3,6% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 14,3% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 28,6% | 50,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 39,3% | 16,7% |
| Net Renk Varlığı | 17,9% | 33,3% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 70,8% | 80,0% |
| Koyu tonlar | 25,0% | 20,0% |
| Monokrom | 4,2% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 32,1% | 16,7% |
| Dengeli | 53,6% | 50,0% |
| Canlı | 14,3% | 33,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 7,1% | 0,0% |
| Yumuşak | 10,7% | 0,0% |
| Dengeli | 10,7% | 0,0% |
| Belirgin | 28,6% | 16,7% |
| Beyan | 42,9% | 83,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 7,1% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 7,1% | 16,7% |
| Dengeli Uyum | 14,3% | 16,7% |
| Güçlü Renk Uyumu | 39,3% | 66,7% |
| Uyumlu Palet | 32,1% | 0,0% |
En popüler Henry Nelson O'Neil eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eastward Ho! August 1857 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home Again | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trial of Queen Catherin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Landing of HRH The Prin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eastward ho! august | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of John Cornelius… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spring 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Anchorite Reflecting on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Recruiting Sergeant (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Henry Nelson O'Neil hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Henry Nelson O'Neil için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Henry Nelson O'Neil: hızlı yanıtlar
Henry Nelson O'Neil tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser Racecourse amusements: 100 ziyaret ile Henry Nelson O'Neil tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 17%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 6. sıraya kadar devam etmektedir.
Henry Nelson O'Neil kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 400 ziyaret; bunların 0 kadarı sanatçı sayfasında, 400 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Henry Nelson O'Neil tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Beyan (Kontrast): kataloğun 43% kısmındaki ziyaretlerin 83% kadarı.