Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Harry Rutherford için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Harry Rutherford için kısa versiyon
İnsanlar Harry Rutherford tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Sunday Afternoon, Hyde eserini açıyor: on iki ay içinde 1.000 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 44% kadarı. Mill Girls, Ashton, Lancashire ve The Custodian kürsüyü tamamlıyor. Harry Rutherford toplamda 1.200 ziyaret aldı; bunun 400 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend yükselişte: Eyl 2026 dönemine kıyasla Eki 2026 döneminde 100% daha fazla ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 500 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 4% olmasına rağmen, Koyu (Parlaklık) ziyaretlerin 43% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 8 Harry Rutherford eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Harry Rutherford sanatçısına ait 8 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1.000 görüntüleme · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 görüntüleme · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 görüntüleme · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 görüntüleme · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 görüntüleme · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 görüntüleme · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 görüntüleme · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 görüntüleme · 4,3%
Harry Rutherford sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 200 |
| Ağu 2026 | 100 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 200 |
| Eki 2026 | 0 | 400 |
Harry Rutherford eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Harry Rutherford ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 3,9% | 43,5% |
| Yumuşak Gölge | 42,3% | 21,7% |
| Yumuşak Aydınlık | 34,6% | 34,8% |
| Parlak Denge | 11,5% | 0,0% |
| Işıltılı | 7,7% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 30,8% | 30,4% |
| Hafif Renk Tonları | 61,5% | 69,6% |
| Dengeli Yumuşaklık | 7,7% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 68,4% | 100,0% |
| Nötr Tonlar | 26,3% | 0,0% |
| Koyu tonlar | 5,3% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 19,2% | 26,1% |
| Dengeli | 76,9% | 73,9% |
| Canlı | 3,9% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 19,2% | 0,0% |
| Yumuşak | 30,8% | 69,6% |
| Dengeli | 19,2% | 4,3% |
| Belirgin | 7,7% | 17,4% |
| Beyan | 23,1% | 8,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 11,5% | 13,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 19,2% | 17,4% |
| Dengeli Uyum | 23,1% | 21,7% |
| Güçlü Renk Uyumu | 42,3% | 47,8% |
| Uyumlu Palet | 3,9% | 0,0% |
En popüler Harry Rutherford eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Harry Rutherford hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Harry Rutherford için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Sal 13 Eki | 100 |
| Çrş 14 Eki | 100 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 100 |
| Sal 20 Eki | 100 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 1.000 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Harry Rutherford: hızlı yanıtlar
Harry Rutherford tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser Sunday Afternoon, Hyde: 1.000 ziyaret ile Harry Rutherford tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 44%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 8. sıraya kadar devam etmektedir.
Harry Rutherford kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 1.200 ziyaret; bunların 400 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Harry Rutherford tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Koyu (Parlaklık): kataloğun 4% kısmındaki ziyaretlerin 43% kadarı.