Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gustav Johann Grunewald için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gustav Johann Grunewald için kısa versiyon
İnsanlar Gustav Johann Grunewald tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla View of Bethlehem, from Monocacy Bridge eserini açıyor: on iki ay içinde 100 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 17% kadarı. Niagara Falls with the Terrapin Tower ve Scene on Bear Creek, Woods on Fire kürsüyü tamamlıyor. Gustav Johann Grunewald toplamda 800 ziyaret aldı; bunun 400 kadarı sanatçı sayfasında, 400 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend hafif bir düşüş gösteriyor: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 100% daha az ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 600 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 25% olmasına rağmen, Dramatik Etki (Hava) ziyaretlerin 50% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 6 Gustav Johann Grunewald eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Gustav Johann Grunewald sanatçısına ait 6 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
View of Bethlehem, from Monocacy Bridge, 1860
100 görüntüleme · 16,7%
-
2
Niagara Falls with the Terrapin Tower, 1835
100 görüntüleme · 16,7%
-
3
Scene on Bear Creek, Woods on Fire, 1848
100 görüntüleme · 16,7%
-
4
Allentown Road, 1865
100 görüntüleme · 16,7%
-
5
Saucon Valley, 1854
100 görüntüleme · 16,7%
-
6
Zinc Works, Bethlehem, PA, 1850
100 görüntüleme · 16,7%
Gustav Johann Grunewald sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 300 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Gustav Johann Grunewald eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gustav Johann Grunewald ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Hava | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Dramatik Etki | 25,0% | 50,0% |
| Huzurlu | 25,0% | 50,0% |
| Eskimeyen Nostalji | 25,0% | 0,0% |
| Romantik | 25,0% | 0,0% |
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 25,0% | 50,0% |
| Dramatik | 25,0% | 50,0% |
| Nostaljik | 25,0% | 0,0% |
| Huzurlu | 25,0% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 41,7% | 16,7% |
| Yumuşak Aydınlık | 50,0% | 66,7% |
| Parlak Denge | 8,3% | 16,7% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 25,0% | 33,3% |
| Hafif Renk Tonları | 41,7% | 16,7% |
| Dengeli Yumuşaklık | 33,3% | 50,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 41,7% | 33,3% |
| Dengeli | 58,3% | 66,7% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 8,3% | 16,7% |
| Yumuşak | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli | 8,3% | 0,0% |
| Belirgin | 25,0% | 50,0% |
| Beyan | 58,3% | 33,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 0,0% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 50,0% | 33,3% |
| Uyumlu Palet | 50,0% | 66,7% |
En popüler Gustav Johann Grunewald eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape, Tirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethlehem from the Monocacy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Bethlehem, from Mon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethlehem from the Monocacy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Cart in Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene on Bear Creek, Woods… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Niagara Falls with the Terr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Brodheadsville Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zinc Works, Bethlehem, PA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Allentown Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gustav Johann Grunewald hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gustav Johann Grunewald için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 100 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gustav Johann Grunewald: hızlı yanıtlar
Gustav Johann Grunewald tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser View of Bethlehem, from Monocacy Bridge: 100 ziyaret ile Gustav Johann Grunewald tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 17%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 6. sıraya kadar devam etmektedir.
Gustav Johann Grunewald kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 800 ziyaret; bunların 400 kadarı sanatçı sayfasında, 400 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Gustav Johann Grunewald tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Dramatik Etki (Hava): kataloğun 25% kısmındaki ziyaretlerin 50% kadarı.