Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Grahame Sydney için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Grahame Sydney için kısa versiyon
İnsanlar Grahame Sydney tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Boundary Road, Ida Valley eserini açıyor: on iki ay içinde 400 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 8% kadarı. Paul Aubin ve Standing Nude Ii kürsüyü tamamlıyor. Grahame Sydney toplamda 4.700 ziyaret aldı; bunun 800 kadarı sanatçı sayfasında, 3.900 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend hafif bir düşüş gösteriyor: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 60% daha az ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 4.000 ziyaret ile zirve noktasıydı. Ziyaretlerin bilgisayarlar (79%) ve telefonlar (21%) arasındaki dağılımı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 38% olmasına rağmen, Tek renkli (Renk Yoğunluğu) ziyaretlerin 55% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 10 Grahame Sydney eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Grahame Sydney sanatçısına ait 10 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 görüntüleme · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 görüntüleme · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 görüntüleme · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 görüntüleme · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 görüntüleme · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 görüntüleme · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 görüntüleme · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 görüntüleme · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 görüntüleme · 2,0%
-
10
Killing House
100 görüntüleme · 2,0%
Grahame Sydney sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 700 | 3.300 |
| Ağu 2026 | 0 | 500 |
| Eyl 2026 | 100 | 100 |
Grahame Sydney eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Grahame Sydney ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 4,0% | 10,2% |
| Yumuşak Gölge | 14,0% | 26,5% |
| Yumuşak Aydınlık | 44,0% | 36,7% |
| Parlak Denge | 26,0% | 18,4% |
| Işıltılı | 12,0% | 8,2% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 42,0% | 57,1% |
| Hafif Renk Tonları | 30,0% | 16,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 22,0% | 14,3% |
| Net Renk Varlığı | 6,0% | 12,2% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 76,5% | 87,5% |
| Toprak tonlu | 17,6% | 4,2% |
| Monokrom | 5,9% | 4,2% |
| Koyu tonlar | 0,0% | 4,2% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 38,0% | 55,1% |
| Dengeli | 44,0% | 24,5% |
| Canlı | 18,0% | 20,4% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 10,0% | 6,1% |
| Yumuşak | 10,0% | 6,1% |
| Dengeli | 6,0% | 16,3% |
| Belirgin | 24,0% | 22,4% |
| Beyan | 50,0% | 49,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 22,0% | 30,6% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 26,0% | 12,2% |
| Dengeli Uyum | 8,0% | 10,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 30,0% | 38,8% |
| Uyumlu Palet | 14,0% | 8,2% |
En popüler Grahame Sydney eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar: Grahame Sydney nasıl görüntüleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 3.700 | 78,7% |
| telefonlar | 1.000 | 21,3% |
Grahame Sydney hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 100,0% |
Grahame Sydney için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Sal 22 Eyl | 0 |
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 200 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 100 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 100 |
| Paz 4 Eki | 100 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 200 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Grahame Sydney: hızlı yanıtlar
Grahame Sydney tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser Boundary Road, Ida Valley: 400 ziyaret ile Grahame Sydney tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 8%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Grahame Sydney kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 4.700 ziyaret; bunların 800 kadarı sanatçı sayfasında, 3.900 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
İnsanlar Grahame Sydney eserlerine telefondan mı yoksa bilgisayardan mı bakıyor?
- Her ikisi: ziyaretlerin bilgisayarlar (79%) ve telefonlar (21%) dağılımı; bilgisayarlar %79% ile önde.
Grahame Sydney tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Tek renkli (Renk Yoğunluğu): kataloğun 38% kısmındaki ziyaretlerin 55% kadarı.