Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gerard Seghers için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gerard Seghers: birkaç satırda rakamlar
Resurrection of Christ yıldız parça: son on iki ayda 300 ziyaret, Gerard Seghers tarafından görüntülenen tüm eserlerin 33% kadarı. Sırada The Denial of St. Peter ve St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church var. Sanatçı sayfası (800 görüntüleme) ve eserler (900 görüntüleme) toplamda 1.700 görüntülemeye ulaşmaktadır. En iyi ay: Tem 2026 (1.500 ziyaret). Ziyaretler Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) lehine, katalogdaki 50% oranına kıyasla 78% oranında gerçekleşmektedir.
Gerard Seghers: insanların ilk baktığı 7 eser
Aşağıdaki her bir eser, son on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinden gerçek ziyaretçiler tarafından görüntülenmiştir. 1. sıra, Gerard Seghers için en çok ziyaret edilen eserdir.
-
1
Resurrection of Christ, 1620
300 görüntüleme · 33,3%
-
2
The Denial of St. Peter
100 görüntüleme · 11,1%
-
3
St. Augustine between Fathers and Doctors of the Church
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Denial of St Peter, 1620
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Saint Sebastian Comforted by an Angel, 1630
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
LA RESURRECTION DU CHRIST
100 görüntüleme · 11,1%
-
7
Saint Eloi au pied de la Vierge
100 görüntüleme · 11,1%
İnsanlar Gerard Seghers sayfasını ne zaman ziyaret ediyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Veri tablosu
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 700 | 800 |
| Ağu 2026 | 100 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 100 |
Gerard Seghers eserleri ne zaman görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gerard Seghers ziyaretçileri, sanatçının eserleriyle kıyaslandığında neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Veri tablosu
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Ruhani | 50,0% | 60,0% |
| Dramatik | 25,0% | 20,0% |
| Görkemli ve Etkileyici | 25,0% | 20,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 57,1% | 66,7% |
| Yumuşak Gölge | 28,6% | 33,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 14,3% | 0,0% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 50,0% | 22,2% |
| Hafif Renk Tonları | 50,0% | 77,8% |
| Dengeli Yumuşaklık | 0,0% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 78,6% | 55,6% |
| Dengeli | 21,4% | 44,4% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 21,4% | 22,2% |
| Yumuşak | 7,1% | 11,1% |
| Dengeli | 14,3% | 11,1% |
| Belirgin | 28,6% | 33,3% |
| Beyan | 28,6% | 22,2% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 7,1% | 11,1% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 7,1% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 14,3% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 50,0% | 77,8% |
| Uyumlu Palet | 21,4% | 11,1% |
Gerard Seghers eserlerinden ay bazında en çok öne çıkanlar nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Veri tablosu
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resurrection of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DU CHRIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Denial of St Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| SAINT FRANCOIS D'ASSISE REC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Augustine between Fathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Denial of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Penitent Sin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Patient Job | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SAINT JEROME EN PRIERE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA NATIVITE OU ADORATION DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gerard Seghers izleyicileri hangi dilleri konuşuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gerard Seghers için günlük ziyaret sayıları ve önümüzdeki üç hafta nasıldır?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Veri tablosu
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 100 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 100 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gerard Seghers hakkında merak edilenler
İnsanlar en çok Gerard Seghers eserlerinden hangilerini açıyor?
- 300 ziyaret veya görüntülemelerin 33% kadarıyla Resurrection of Christ ilk sırada yer alıyor. Üst sıralarda 7 eser bulunuyor.
Gerard Seghers’in ArtsDot.com üzerindeki izleyici kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 1.700 ziyaret: 800 sanatçı sayfası ziyareti ve 900 eser ziyareti.
Gerard Seghers eserlerinden hangileri ziyaretçilerin zevkine en uygun?
- Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) etiketli eserler, kataloğun 50% kadarı olmalarına rağmen ziyaretlerin 78% kısmını oluşturuyor.