Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, George Hetzel için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
George Hetzel için kısa versiyon
İnsanlar George Hetzel tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Rocky Gorge eserini açıyor: on iki ay içinde 300 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 27% kadarı. Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) ve Still Life with Watermelon, Grapes and Apples kürsüyü tamamlıyor. George Hetzel toplamda 1.300 ziyaret aldı; bunun 500 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Tem 2026 ayı, 1.200 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 39% olmasına rağmen, Koyu (Parlaklık) ziyaretlerin 64% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 9 George Hetzel eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: George Hetzel sanatçısına ait 9 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 görüntüleme · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 görüntüleme · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 görüntüleme · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 görüntüleme · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 görüntüleme · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 görüntüleme · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 görüntüleme · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 görüntüleme · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 görüntüleme · 9,1%
George Hetzel sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 500 | 700 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
George Hetzel eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
George Hetzel ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 38,6% | 63,6% |
| Yumuşak Gölge | 27,3% | 27,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 25,0% | 0,0% |
| Parlak Denge | 6,8% | 9,1% |
| Işıltılı | 2,3% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 47,7% | 63,6% |
| Hafif Renk Tonları | 25,0% | 27,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 22,7% | 9,1% |
| Net Renk Varlığı | 4,5% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 77,8% | 88,9% |
| Nötr Tonlar | 13,9% | 11,1% |
| Koyu tonlar | 2,8% | 0,0% |
| Monokrom | 2,8% | 0,0% |
| Pastel tonlar | 2,8% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 56,8% | 63,6% |
| Dengeli | 38,6% | 36,4% |
| Canlı | 4,5% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,8% | 0,0% |
| Yumuşak | 6,8% | 9,1% |
| Dengeli | 13,6% | 36,4% |
| Belirgin | 9,1% | 9,1% |
| Beyan | 63,6% | 45,5% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 27,3% | 27,3% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 25,0% | 45,5% |
| Dengeli Uyum | 20,4% | 18,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 25,0% | 9,1% |
| Uyumlu Palet | 2,3% | 0,0% |
En popüler George Hetzel eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
George Hetzel hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
George Hetzel için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 300 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 100 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
George Hetzel: hızlı yanıtlar
George Hetzel tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser Rocky Gorge: 300 ziyaret ile George Hetzel tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 27%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 9. sıraya kadar devam etmektedir.
George Hetzel kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 1.300 ziyaret; bunların 500 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
George Hetzel tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Koyu (Parlaklık): kataloğun 39% kısmındaki ziyaretlerin 64% kadarı.