Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gabriel von Max için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gabriel von Max için kısa versiyon
İnsanlar Gabriel von Max tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla St. Theresa Morl eserini açıyor: on iki ay içinde 700 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 33% kadarı. Monkeys as Judges of Art ve Get finished Flowering kürsüyü tamamlıyor. Gabriel von Max toplamda 2.900 ziyaret aldı; bunun 800 kadarı sanatçı sayfasında, 2.100 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend hafif bir düşüş gösteriyor: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 100% daha az ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 2.400 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 9% olmasına rağmen, Parlak Denge (Parlaklık) ziyaretlerin 38% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 10 Gabriel von Max eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Gabriel von Max sanatçısına ait 10 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
St. Theresa Morl
700 görüntüleme · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 görüntüleme · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 görüntüleme · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 görüntüleme · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 görüntüleme · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 görüntüleme · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 görüntüleme · 4,8%
-
8
Last Performance
100 görüntüleme · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 görüntüleme · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 görüntüleme · 4,8%
Gabriel von Max sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 800 | 1.600 |
| Ağu 2026 | 0 | 500 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Gabriel von Max eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gabriel von Max ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 47,8% | 38,1% |
| Yumuşak Gölge | 26,1% | 14,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 17,4% | 9,5% |
| Parlak Denge | 8,7% | 38,1% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 60,9% | 47,6% |
| Hafif Renk Tonları | 21,7% | 47,6% |
| Dengeli Yumuşaklık | 8,7% | 4,8% |
| Net Renk Varlığı | 8,7% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 82,6% | 61,9% |
| Nötr Tonlar | 8,7% | 38,1% |
| Koyu tonlar | 8,7% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 65,2% | 47,6% |
| Dengeli | 26,1% | 52,4% |
| Canlı | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 4,3% | 4,8% |
| Yumuşak | 8,7% | 4,8% |
| Dengeli | 13,0% | 4,8% |
| Belirgin | 17,4% | 23,8% |
| Beyan | 56,5% | 61,9% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 17,4% | 4,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 60,9% | 71,4% |
| Uyumlu Palet | 21,7% | 23,8% |
En popüler Gabriel von Max eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey in front of a Skelet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Get finished Flowering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Katharina Emmerich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The anatomist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Token: A Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Last Performance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys and painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Gabriel von Max hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 50,0% |
| İspanyolca | 100 | 50,0% |
Gabriel von Max için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 100 |
| Cum 2 Eki | 100 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 100 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gabriel von Max: hızlı yanıtlar
Gabriel von Max tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser St. Theresa Morl: 700 ziyaret ile Gabriel von Max tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 33%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Gabriel von Max kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 2.900 ziyaret; bunların 800 kadarı sanatçı sayfasında, 2.100 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Gabriel von Max tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Parlak Denge (Parlaklık): kataloğun 9% kısmındaki ziyaretlerin 38% kadarı.