Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, François De Nomé için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
François De Nomé için kısa versiyon
İnsanlar François De Nomé tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla Belisarius Recognized by one of his Soldiers eserini açıyor: on iki ay içinde 100 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 14% kadarı. Architectural Capriccio ve Martyrdom of a Saint kürsüyü tamamlıyor. François De Nomé toplamda 700 ziyaret aldı; bunun 100 kadarı sanatçı sayfasında, 600 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Trend hafif bir düşüş gösteriyor: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 100% daha az ziyaret edildi. Tem 2026 ayı, 600 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 30% olmasına rağmen, Belirgin (Kontrast) ziyaretlerin 43% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 7 François De Nomé eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: François De Nomé sanatçısına ait 7 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
Belisarius Recognized by one of his Soldiers, 1630
100 görüntüleme · 14,3%
-
2
Architectural Capriccio, 1622
100 görüntüleme · 14,3%
-
3
Martyrdom of a Saint
100 görüntüleme · 14,3%
-
4
Fantastic Ruins with Saint Augustine and the Child
100 görüntüleme · 14,3%
-
5
The Tomb of Solomon
100 görüntüleme · 14,3%
-
6
The Martyrdom of a female Saint
100 görüntüleme · 14,3%
-
7
Landscape with Roman Ruins
100 görüntüleme · 14,3%
François De Nomé sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 100 | 500 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
François De Nomé eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
François De Nomé ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 60,0% | 57,1% |
| Yumuşak Gölge | 20,0% | 28,6% |
| Yumuşak Aydınlık | 20,0% | 14,3% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 30,0% | 28,6% |
| Hafif Renk Tonları | 60,0% | 57,1% |
| Dengeli Yumuşaklık | 10,0% | 14,3% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 40,0% | 28,6% |
| Dengeli | 60,0% | 71,4% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 10,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 20,0% | 14,3% |
| Dengeli | 0,0% | 0,0% |
| Belirgin | 30,0% | 42,9% |
| Beyan | 40,0% | 42,9% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 10,0% | 14,3% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 10,0% | 14,3% |
| Dengeli Uyum | 10,0% | 14,3% |
| Güçlü Renk Uyumu | 30,0% | 42,9% |
| Uyumlu Palet | 40,0% | 14,3% |
En popüler François De Nomé eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Architectural Capriccio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Belisarius Recognized by on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Tomb of Solomon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fantastic Ruins with Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of a female S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martyrdom of a Saint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Roman Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aeneas and Anchises Fleeing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
François De Nomé hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
François De Nomé için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Pzt 21 Eyl | 0 |
| Sal 22 Eyl | 0 |
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 13 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
François De Nomé: hızlı yanıtlar
François De Nomé tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser Belisarius Recognized by one of his Soldiers: 100 ziyaret ile François De Nomé tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 14%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 7. sıraya kadar devam etmektedir.
François De Nomé kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 700 ziyaret; bunların 100 kadarı sanatçı sayfasında, 600 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
François De Nomé tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Belirgin (Kontrast): kataloğun 30% kısmındaki ziyaretlerin 43% kadarı.