Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Alice Havers için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Alice Havers için kısa versiyon
İnsanlar Alice Havers tarafından yapılan diğer tüm eserlerden daha fazla End of Her Journey eserini açıyor: on iki ay içinde 300 görüntüleme veya toplam görüntülemelerin 27% kadarı. Roses in a Vase ve Sheep in an Orchard kürsüyü tamamlıyor. Alice Havers toplamda 1.100 ziyaret aldı; bunun 300 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise eserlerde gerçekleşti. Tem 2026 ayı, 800 ziyaret ile zirve noktasıydı. Bir tarz öne çıkıyor: Katalogdaki payı yalnızca 25% olmasına rağmen, Huzurlu (Duygusal Ton) ziyaretlerin 50% kadarını alıyor.
En çok görüntülenen ilk 7 Alice Havers eseri
Katalog puanına göre değil, gerçek ziyaret sayısına göre bir sıralama: Alice Havers sanatçısına ait 7 eser, on iki ay içinde ArtsDot.com üzerinde en sık açılan eserler arasında yer aldı.
-
1
End of Her Journey, 1875
300 görüntüleme · 27,3%
-
2
Roses in a Vase, 1887
300 görüntüleme · 27,3%
-
3
Sheep in an Orchard
100 görüntüleme · 9,1%
-
4
Trouble (The Sick Child), 1882
100 görüntüleme · 9,1%
-
5
The Goose Girl
100 görüntüleme · 9,1%
-
6
Belle of the Village
100 görüntüleme · 9,1%
-
7
But Mary kept all these things and pondered them in her heart - Alice Havers, 2026
100 görüntüleme · 9,1%
Alice Havers sayfası ay ay ne kadar popüler?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 0 |
| Tem 2026 | 100 | 700 |
| Ağu 2026 | 100 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
Alice Havers eserleri genel olarak ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Alice Havers ziyaretçilerini hangi tarz eserler çekiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 50,0% | 50,0% |
| Huzurlu | 25,0% | 50,0% |
| Nostaljik | 25,0% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 7,1% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 28,6% | 45,5% |
| Yumuşak Aydınlık | 64,3% | 54,5% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 14,3% | 9,1% |
| Hafif Renk Tonları | 21,4% | 9,1% |
| Dengeli Yumuşaklık | 50,0% | 63,6% |
| Net Renk Varlığı | 14,3% | 18,2% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 21,4% | 9,1% |
| Dengeli | 71,4% | 81,8% |
| Canlı | 7,1% | 9,1% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 7,1% | 0,0% |
| Dengeli | 14,3% | 9,1% |
| Belirgin | 35,7% | 27,3% |
| Beyan | 42,9% | 63,6% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 0,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 21,4% | 9,1% |
| Güçlü Renk Uyumu | 42,9% | 45,5% |
| Uyumlu Palet | 35,7% | 45,5% |
En popüler Alice Havers eserleri yıl boyunca nasıl bir değişim gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belle of the Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blanchisseuses 'What, no so… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep in an Orchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| End of Her Journey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| They Homeward Wend Their We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouble (The Sick Child) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Roses in a Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| 'But Mary kept all these th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rush Cutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alice Havers hangi dillerde okunuyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Alice Havers için günlük ziyaretler ne durumda ve tahminler nelerdir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Bu grafiğin arkasındaki verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 100 |
| Paz 1 Kas | 100 |
| Pzt 2 Kas | 300 |
| Sal 3 Kas | 100 |
| Çrş 4 Kas | 100 |
| Prş 5 Kas | 200 |
| Cum 6 Kas | 200 |
| Cmt 7 Kas | 300 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 400 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 300 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 300 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 500 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 500 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 300 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 300 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 700 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 600 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 400 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 400 |
| Cmt 28 Kas (tahmin edilen) | 800 |
Alice Havers: hızlı yanıtlar
Alice Havers tarafından oluşturulan en çok görüntülenen eser hangisidir?
- En çok ziyaret edilen eser End of Her Journey: 300 ziyaret ile Alice Havers tarafından yapılan toplam görüntülemelerin 27%'ini oluşturuyor. Yukarıdaki liste 7. sıraya kadar devam etmektedir.
Alice Havers kaç ziyaret alıyor?
- Son on iki ayda 1.100 ziyaret; bunların 300 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise tekil eserlerde gerçekleşti.
Alice Havers tarafından yapılan ve insanların özellikle tercih ettiği bir eser türü var mı?
- Evet, Huzurlu (Duygusal Ton): kataloğun 25% kısmındaki ziyaretlerin 50% kadarı.