Alexis Simon Belle — 3D Sanal Müze
Alexis Simon Belle imzalı 24 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Princess Louisa Maria Theresa Stuart – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Prince James Francis Edward Stuart – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- John Law – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Prince James Francis Edward Stuart (1688–1766), 'The Old Pretender' – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Prince James Francis Edward Stuart, 1688 - 1766. Son of James VII and II – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Alexis Simon Belle tarafından Prince James Francis Edward Stuart (1688–1766), 'The Old Pretender'
- Portrait of a Man – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Prince James Francis Edward Stuart (1688–1766), 'The Old Pretender', Alexis Simon Belle
- Alexis Simon Belle: Gentleman Enjoying Tobacco
- Roger Strickland (1680–1704) – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- The Abbé François Gaultier (d.1723) – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Prince James Francis Edward Stuart with his sister, Princess Louisa Maria Theresa – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Reverend Thomas Strickland (c.1682–1740)
- James Frances Edward Keith (1696–1758)
- Portrait of Louis XV of France
- Princess Louisa Maria Theresa Stuart (1692–1712), Alexis Simon Belle
- Winifred, the Nun of Cufaude, Alexis Simon Belle
- Charles-François-Marie de Custine, Chevalier de Wiltz
- Alexis Simon Belle: Portrait of Louis XV
- Marie-Anne-Victoire, Infanta of Spain (1718-1781), Alexis Simon Belle
- Marie Leszczynska, Queen of France, and the Dauphin, Alexis Simon Belle
- Alexis Simon Belle tarafından Portrait of a Lady
- Louis XV and the Infanta Marie-Anne-Victoire – Alexis Simon Belle tarafından sanat baskısı
- Alexis Simon Belle tarafından Portrait de Louis, duc d'Orléans
Alexis Simon Belle
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



