Su Xin Ping Popularitet och besökarstatistik

1954

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Su Xin Ping på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Su Xin Ping i korthet

Under de senaste tolv månaderna var Tosting No.32 det mest visade verket av Su Xin Ping på ArtsDot.com: 100 visningar, vilket motsvarar 17% av alla visningar av konstnärens verk. Det följs av Landscape No.5 och Tosting No.23. Totalt har Su Xin Ping fått 900 besök: 600 till artistens sida och 300 till sidorna för enskilda verk. Intresset har svalnat något: antalet besök minskade med 100% från Aug 2026 till Sep 2026. Den mest intensiva månaden var Jul 2026 med 800 besök. Besökare tenderar mot Kontrastnivå (Kontrast): 83% av besöken gick till sådana verk, som utgör 53% av konstnärens katalog.

De 6 mest visade Su Xin Ping-verken

Detta är de 6 verk av Su Xin Ping som har öppnats mest på ArtsDot.com under de senaste tolv månaderna, med de mest visade först.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 besök · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 besök · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 besök · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 besök · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 besök · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 besök · 16,7%

Hur många besöker Su Xin Ping-sidan varje månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600

Hur ofta visas verken av Su Xin Ping?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka verk av Su Xin Ping har flest visningar månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

Vilka språk använder besökarna hos Su Xin Ping?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Danska100100,0%

Hur många besök får Su Xin Ping varje dag, och vad händer härnäst?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
lör 26 Sep0
sön 27 Sep0
mån 28 Sep0
tis 29 Sep0
ons 30 Sep0
tors 1 Okt0
fre 2 Okt0
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt0
tis 6 Okt0
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt100
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt (prognos)100
sön 18 Okt (prognos)0
mån 19 Okt (prognos)0
tis 20 Okt (prognos)0
ons 21 Okt (prognos)0
tors 22 Okt (prognos)0
fre 23 Okt (prognos)0
lör 24 Okt (prognos)200
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)0
tis 27 Okt (prognos)0
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)200
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)0
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0

Frågor om Su Xin Ping på ArtsDot.com

Vilka verk av Su Xin Ping är mest populära?

Tosting No.32 är det mest populära verket med 100 besök (17% av alla visningar för Su Xin Ping). Rankingen ovan listar de 6 mest visade verken.

Hur många personer tittar på Su Xin Ping på ArtsDot.com?

Under de senaste tolv månaderna har Su Xin Ping fått 900 besök: 600 på artistsidan och 300 på sidorna för enskilda verk.

Vilken typ av verk föredrar besökarna hos Su Xin Ping?

De föredrar Kontrastnivå (Kontrast): 83% av besöken, jämfört med 53% av konstnärens katalog.