Peter Golfinopoulos Besöksstatistik & mest sedda verk

1928

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Peter Golfinopoulos på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Kortversion för Peter Golfinopoulos

Folk öppnar Painting No. 4 oftare än något annat verk av Peter Golfinopoulos: 200 besök under tolv månader, eller 67% av allt som visats. Painting No. 2 kompletterar podiet. Peter Golfinopoulos fick totalt 300 besök, varav 200 på artistsidan och 100 på verken. Trenden är svagt nedåtgående: 100% färre besök i Sep 2026 än i Aug 2026. Toppen nåddes i Aug 2026 med 200 besök. En smak sticker ut: Kontrastnivå (Kontrast) står för 67% av besöken, trots att den endast utgör 17% av katalogen.

Topp 2: de verk av Peter Golfinopoulos som visas mest

En ranking baserad på faktiska besök, inte på katalogbetyg: de 2 verk av Peter Golfinopoulos som öppnats oftast på ArtsDot.com under tolv månader.

  1. Painting No. 4 1 Painting No. 4, 1975 200 besök · 66,7%
  2. Painting No. 2 2 Painting No. 2, 1976 100 besök · 33,3%

Hur populär är Peter Golfinopoulos-sidan, månad för månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna bakom detta diagram
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20261000
Aug 2026100100
Sep 202600

Hur mycket uppmärksamhet får verken av Peter Golfinopoulos totalt sett?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Hur står sig de mest populära verk av Peter Golfinopoulos under året?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna bakom detta diagram
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Painting No. 400000000001000
Untitled000000000000
Painting 14000000000000
Painting 2000000000000
Painting No. 2000000000000
Number 4000000000000

På vilka språk läses Peter Golfinopoulos?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Hur ser det dagliga besöksantalet för Peter Golfinopoulos ut, och vad är prognosen?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna bakom detta diagram
DagBesök
mån 21 Sep0
tis 22 Sep0
ons 23 Sep0
tors 24 Sep0
fre 25 Sep0
lör 26 Sep0
sön 27 Sep0
mån 28 Sep0
tis 29 Sep0
ons 30 Sep0
tors 1 Okt0
fre 2 Okt0
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt0
tis 6 Okt0
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt (prognos)0
tis 13 Okt (prognos)0
ons 14 Okt (prognos)0
tors 15 Okt (prognos)0
fre 16 Okt (prognos)0
lör 17 Okt (prognos)0
sön 18 Okt (prognos)0
mån 19 Okt (prognos)0
tis 20 Okt (prognos)0
ons 21 Okt (prognos)0
tors 22 Okt (prognos)0
fre 23 Okt (prognos)0
lör 24 Okt (prognos)0
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)0
tis 27 Okt (prognos)0
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0

Peter Golfinopoulos: snabba svar

Vilket är det mest visade verket av Peter Golfinopoulos?

Det är Painting No. 4: 200 besök, vilket utgör 67% av alla visningar för Peter Golfinopoulos. Listan ovan sträcker sig ner till plats 2.

Hur många besök får Peter Golfinopoulos?

300 under de senaste tolv månaderna, varav 200 på artistsidan och 100 på de enskilda verken.

Finns det någon typ av verk av Peter Golfinopoulos som folk föredrar?

Ja, Kontrastnivå (Kontrast): 67% av besöken för 17% av katalogen.