Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Puru ( Pu Xinyu) na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Puru ( Pu Xinyu)
Ljudi otvaraju PEAR FLOWER AND BIRD češće nego bilo koje drugo delo umetnika Puru ( Pu Xinyu): 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, ili 4% svih pregledanih dela. AUTUMN COUNTRYSIDE i Kneeling by the River dopunjuju pobedničko postolje. Puru ( Pu Xinyu) je ukupno privukao 4.800 poseta, od čega 1.200 na stranici umetnika, a 3.600 na samim delima. Trend raste: 100% više poseta u Окт. 2026 nego u Сеп. 2026. Јул. 2026 je bio vrhunac, sa 3.800 poseta. Posete podeljene na računari (81%), telefoni (17%) i tableti (2%). Jedan stil se izdvaja: Uravnoteženo (Intenzitet boje) čini 64% poseta, iako zauzima samo 52% kataloga.
Top 10: dela koja najčešće otvaraju ljudi Puru ( Pu Xinyu)
Rangiranje na osnovu stvarnih poseta, a ne na osnovu ocene kataloga: 10 dela umetnika Puru ( Pu Xinyu) najčešće je otvarano na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 poseta · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 poseta · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 poseta · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 poseta · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 poseta · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 poseta · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 poseta · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 poseta · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 poseta · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 poseta · 2,1%
Koliko je popularna stranica umetnika Puru ( Pu Xinyu), mesec za mesecom?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 600 | 3.200 |
| Ауг. 2026 | 200 | 100 |
| Сеп. 2026 | 100 | 100 |
| Окт. 2026 | 300 | 100 |
Koliku pažnju ukupno dobijaju dela umetnika Puru ( Pu Xinyu)?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koji stilovi dela privlače posetioce Puru ( Pu Xinyu)?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 0,0% | 4,3% |
| Svetla ravnoteža | 10,0% | 19,1% |
| Svetlostan | 90,0% | 76,6% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 64,0% | 66,0% |
| Suptilne boje | 28,0% | 23,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 8,0% | 8,5% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 2,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 52,0% | 57,5% |
| Pastelne boje | 32,0% | 34,0% |
| Monohromatski | 16,0% | 6,4% |
| Zemljasti tonovi | 0,0% | 2,1% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 24,0% | 23,4% |
| Uravnoteženo | 52,0% | 63,8% |
| Živopisno | 24,0% | 12,8% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 56,0% | 48,9% |
| Blag | 24,0% | 29,8% |
| Uravnotežen | 10,0% | 8,5% |
| Upečatljiv | 6,0% | 8,5% |
| Izjava | 4,0% | 4,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 12,0% | 12,8% |
| Ujedinjena paleta boja | 88,0% | 87,2% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Puru ( Pu Xinyu) porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računari: kako se Puru ( Pu Xinyu) posmatra?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 3.900 | 81,2% |
| telefoni | 800 | 16,7% |
| tableti | 100 | 2,1% |
Na kojim jezicima se čita Puru ( Pu Xinyu)?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| енглески | 100 | 33,3% |
| француски | 100 | 33,3% |
| турски | 100 | 33,3% |
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Puru ( Pu Xinyu) i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Dan | Posete |
|---|---|
| пон. 12 Окт. | 100 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 100 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 100 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
Puru ( Pu Xinyu): brzi odgovori
Koja je najgledanija dela Puru ( Pu Xinyu)?
- To je PEAR FLOWER AND BIRD: 200 poseta, što je 4% pregleda za Puru ( Pu Xinyu). Lista iznad seže do broja 10.
Koliko poseta ima Puru ( Pu Xinyu)?
- 4.800 u poslednjih dvanaest meseci, od čega 1.200 na stranici umetnika i 3.600 na pojedinačnim delima.
Da li ljudi gledaju Puru ( Pu Xinyu) na telefonu ili na kompjuteru?
- Oba: podela poseta prema računari (81%), telefoni (17%) i tableti (2%); računari vodi sa 81%.
Postoji li vrsta dela Puru ( Pu Xinyu) koju ljudi više vole?
- Da, Uravnoteženo (Intenzitet boje): 64% poseta za 52% kataloga.