Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Pieter van Bloemen na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Pieter van Bloemen: brojke u nekoliko redova
Riders Resting at a Military Encampment je zvezda: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 40% svih pregleda za Pieter van Bloemen. Sledeći su A Riding-School i Military Encampment. Zajedno, stranica umetnika (400 poseta) i dela (500 poseta) čine ukupno 900 poseta. Interes je opao za 100% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najbolji mesec: Јул. 2026 (700 poseta). Posete favorizuju Snažno kolorističko jedinstvo (Harmonija boja), sa 80% poseta u odnosu na 40% kataloga.
Pieter van Bloemen: 4 dela koja ljudi prvo pogledaju
Svako delo u nastavku otvorili su stvarni posetioci na ArtsDot.com tokom poslednjih dvanaest meseci. Prvo mesto zauzima najposećenije delo umetnika Pieter van Bloemen.
Kada ljudi posećuju stranicu Pieter van Bloemen?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 100 | 0 |
| Јул. 2026 | 300 | 400 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Kada se posmatraju dela umetnika Pieter van Bloemen?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta posetioci biraju u poređenju sa onim što je Pieter van Bloemen stvorio?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 40,0% | 20,0% |
| Blaga senka | 36,0% | 60,0% |
| Blaga luminancija | 24,0% | 20,0% |
| Svetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 32,0% | 40,0% |
| Suptilne boje | 48,0% | 40,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 20,0% | 20,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 60,0% | 60,0% |
| Uravnoteženo | 40,0% | 40,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,0% |
| Blag | 28,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 16,0% | 40,0% |
| Izjava | 52,0% | 60,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 20,0% | 20,0% |
| Blago izmešana paleta | 16,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 40,0% | 80,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 16,0% | 0,0% |
Koji su najbolji radovi umetnika Pieter van Bloemen, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Open-Air Manege | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Herdsmen and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horsemen and Dogs Hunting a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Marlborough and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Military Encampment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| At the Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horses Drinking at a Founta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mules Halting by the Wayside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape with Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riding-School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima govori publika koju prati Pieter van Bloemen?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Pieter van Bloemen u naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| нед. 20 Сеп. | 0 |
| пон. 21 Сеп. | 0 |
| уто. 22 Сеп. | 0 |
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 12 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 13 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
Šta ljudi pitaju o Pieter van Bloemen
Koja dela Pieter van Bloemen ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Riders Resting at a Military Encampment, sa 200 poseta ili 40% pregleda. Iznad njega je rangirano 4 dela.
Kolika je publika Pieter van Bloemen na ArtsDot.com?
- 900 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 400 poseta stranici umetnika i 500 poseta njegovim delima.
Koja dela Pieter van Bloemen najbolje odgovaraju ukusu posetilaca?
- Delo sa oznakom Snažno kolorističko jedinstvo (Harmonija boja) čini 80% poseta, iako zauzima samo 40% kataloga.