Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Pere Serra na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Pere Serra: brojke u nekoliko redova
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells je zvezda: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 22% svih pregleda za Pere Serra. Sledeći su Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra i Mare De Déu De Sigena. Zajedno, stranica umetnika (400 poseta) i dela (900 poseta) čine ukupno 1.300 poseta. Najbolji mesec: Јул. 2026 (1.300 poseta). Posete favorizuju Uravnotežen (Kontrast), sa 22% poseta u odnosu na 8% kataloga.
Pere Serra: 8 dela koja ljudi prvo pogledaju
Svako delo u nastavku otvorili su stvarni posetioci na ArtsDot.com tokom poslednjih dvanaest meseci. Prvo mesto zauzima najposećenije delo umetnika Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 poseta · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 poseta · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 poseta · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 poseta · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 poseta · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 poseta · 11,1%
-
7
Virgem
100 poseta · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 poseta · 11,1%
Kada ljudi posećuju stranicu Pere Serra?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 900 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Kada se posmatraju dela umetnika Pere Serra?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta posetioci biraju u poređenju sa onim što je Pere Serra stvorio?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 8,3% | 11,1% |
| Blaga senka | 58,3% | 55,6% |
| Blaga luminancija | 33,3% | 33,3% |
| Svetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 8,3% | 11,1% |
| Suptilne boje | 0,0% | 0,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 16,7% | 11,1% |
| Jasna prisutnost boja | 75,0% | 77,8% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamni tonovi | 83,3% | 77,8% |
| Zemljasti tonovi | 8,3% | 11,1% |
| Neutralne boje | 8,3% | 11,1% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 8,3% | 11,1% |
| Uravnoteženo | 41,7% | 44,4% |
| Živopisno | 50,0% | 44,4% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Blag | 8,3% | 11,1% |
| Uravnotežen | 8,3% | 22,2% |
| Upečatljiv | 50,0% | 33,3% |
| Izjava | 33,3% | 33,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 16,7% | 22,2% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 66,7% | 55,6% |
| Ujedinjena paleta boja | 16,7% | 22,2% |
Koji su najbolji radovi umetnika Pere Serra, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima govori publika koju prati Pere Serra?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Pere Serra u naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| пон. 21 Сеп. | 0 |
| уто. 22 Сеп. | 0 |
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 13 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
Šta ljudi pitaju o Pere Serra
Koja dela Pere Serra ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells, sa 200 poseta ili 22% pregleda. Iznad njega je rangirano 8 dela.
Kolika je publika Pere Serra na ArtsDot.com?
- 1.300 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 400 poseta stranici umetnika i 900 poseta njegovim delima.
Koja dela Pere Serra najbolje odgovaraju ukusu posetilaca?
- Delo sa oznakom Uravnotežen (Kontrast) čini 22% poseta, iako zauzima samo 8% kataloga.