Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Pavlo Makov na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Pavlo Makov: brojke u nekoliko redova
Itinerario 13 je zvezda: 300 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 12% svih pregleda za Pavlo Makov. Sledeći su Tablecloth with Sunflower i S.M. Garden. Zajedno, stranica umetnika (300 poseta) i dela (2.300 poseta) čine ukupno 2.600 poseta. Najbolji mesec: Јул. 2026 (2.400 poseta). Posete favorizuju Izjava (Kontrast), sa 69% poseta u odnosu na 56% kataloga.
Pavlo Makov: 10 dela koja ljudi prvo pogledaju
Svako delo u nastavku otvorili su stvarni posetioci na ArtsDot.com tokom poslednjih dvanaest meseci. Prvo mesto zauzima najposećenije delo umetnika Pavlo Makov.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 poseta · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 poseta · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 poseta · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 poseta · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 poseta · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 poseta · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 poseta · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 poseta · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 poseta · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 poseta · 3,8%
Kada ljudi posećuju stranicu Pavlo Makov?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 200 | 2.200 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 100 | 0 |
Kada se posmatraju dela umetnika Pavlo Makov?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta posetioci biraju u poređenju sa onim što je Pavlo Makov stvorio?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 8,0% | 3,9% |
| Blaga luminancija | 18,0% | 26,9% |
| Svetla ravnoteža | 50,0% | 38,5% |
| Svetlostan | 24,0% | 30,8% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 86,0% | 96,2% |
| Suptilne boje | 6,0% | 3,9% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 2,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 80,4% | 87,5% |
| Zemljasti tonovi | 6,5% | 12,5% |
| Tamni tonovi | 6,5% | 0,0% |
| Monohromatski | 2,2% | 0,0% |
| Priroda | 2,2% | 0,0% |
| Pastelne boje | 2,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 86,0% | 96,2% |
| Uravnoteženo | 6,0% | 3,9% |
| Živopisno | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,0% |
| Blag | 20,0% | 15,4% |
| Uravnotežen | 6,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 14,0% | 15,4% |
| Izjava | 56,0% | 69,2% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 10,0% | 7,7% |
| Blago izmešana paleta | 12,0% | 15,4% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 7,7% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 32,0% | 30,8% |
| Ujedinjena paleta boja | 38,0% | 38,5% |
Koji su najbolji radovi umetnika Pavlo Makov, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima govori publika koju prati Pavlo Makov?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tabela podataka
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| фински | 100 | 100,0% |
Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Pavlo Makov u naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 100 |
| сре. 30 Сеп. | 100 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 100 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 100 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
Šta ljudi pitaju o Pavlo Makov
Koja dela Pavlo Makov ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Itinerario 13, sa 300 poseta ili 12% pregleda. Iznad njega je rangirano 10 dela.
Kolika je publika Pavlo Makov na ArtsDot.com?
- 2.600 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 300 poseta stranici umetnika i 2.300 poseta njegovim delima.
Koja dela Pavlo Makov najbolje odgovaraju ukusu posetilaca?
- Delo sa oznakom Izjava (Kontrast) čini 69% poseta, iako zauzima samo 56% kataloga.