Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Lemaire Louis Marie na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Lemaire Louis Marie: brojke u nekoliko redova
Soleil couchant à Villerville je zvezda: 100 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 25% svih pregleda za Lemaire Louis Marie. Sledeći su Juin aux arcades i La ferme en montagne. Zajedno, stranica umetnika (300 poseta) i dela (400 poseta) čine ukupno 700 poseta. Najbolji mesec: Јул. 2026 (600 poseta). Posete favorizuju Monohromatski (Intenzitet boje), sa 50% poseta u odnosu na 29% kataloga.
Lemaire Louis Marie: 4 dela koja ljudi prvo pogledaju
Svako delo u nastavku otvorili su stvarni posetioci na ArtsDot.com tokom poslednjih dvanaest meseci. Prvo mesto zauzima najposećenije delo umetnika Lemaire Louis Marie.
Kada ljudi posećuju stranicu Lemaire Louis Marie?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 100 | 0 |
| Јул. 2026 | 200 | 400 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Kada se posmatraju dela umetnika Lemaire Louis Marie?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta posetioci biraju u poređenju sa onim što je Lemaire Louis Marie stvorio?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 14,3% | 25,0% |
| Blaga senka | 28,6% | 25,0% |
| Blaga luminancija | 57,1% | 50,0% |
| Svetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 42,9% | 50,0% |
| Suptilne boje | 42,9% | 25,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 14,3% | 25,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 28,6% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 57,1% | 25,0% |
| Živopisno | 14,3% | 25,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 14,3% | 25,0% |
| Blag | 28,6% | 25,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 57,1% | 50,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 14,3% | 25,0% |
| Blago izmešana paleta | 14,3% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 71,4% | 75,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji su najbolji radovi umetnika Lemaire Louis Marie, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soleil couchant à Villervil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| L'Oise à Champagne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La ferme en montagne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Juin aux arcades | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage du Midi (titre fact… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un chemin bordé d'arbres (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le piqueur et ses boeufs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima govori publika koju prati Lemaire Louis Marie?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Lemaire Louis Marie u naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
Šta ljudi pitaju o Lemaire Louis Marie
Koja dela Lemaire Louis Marie ljudi najčešće otvaraju?
- Prvo je Soleil couchant à Villerville, sa 100 poseta ili 25% pregleda. Iznad njega je rangirano 4 dela.
Kolika je publika Lemaire Louis Marie na ArtsDot.com?
- 700 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 300 poseta stranici umetnika i 400 poseta njegovim delima.
Koja dela Lemaire Louis Marie najbolje odgovaraju ukusu posetilaca?
- Delo sa oznakom Monohromatski (Intenzitet boje) čini 50% poseta, iako zauzima samo 29% kataloga.