Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Josip Kusaks I na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Josip Kusaks I
Ljudi otvaraju Cavalry Officer češće nego bilo koje drugo delo umetnika Josip Kusaks I: 300 poseta u poslednjih dvanaest meseci, ili 5% svih pregledanih dela. Newsboy i Cape Dragon Whip dopunjuju pobedničko postolje. Josip Kusaks I je ukupno privukao 6.700 poseta, od čega 900 na stranici umetnika, a 5.800 na samim delima. Trend blago opada: 50% manje poseta u Сеп. 2026 u odnosu na Ауг. 2026. Јул. 2026 je bio vrhunac, sa 6.100 poseta. Posete podeljene na računari (99%) i telefoni (1%). Jedan stil se izdvaja: Živopisno (Intenzitet boje) čini 62% poseta, iako zauzima samo 48% kataloga.
Top 10: dela koja najčešće otvaraju ljudi Josip Kusaks I
Rangiranje na osnovu stvarnih poseta, a ne na osnovu ocene kataloga: 10 dela umetnika Josip Kusaks I najčešće je otvarano na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Cavalry Officer
300 poseta · 4,6%
-
2
Newsboy
300 poseta · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 poseta · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 poseta · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 poseta · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 poseta · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 poseta · 3,1%
-
8
Cantin
200 poseta · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 poseta · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 poseta · 1,5%
Koliko je popularna stranica umetnika Josip Kusaks I, mesec za mesecom?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 100 | 200 |
| Јул. 2026 | 700 | 5.400 |
| Ауг. 2026 | 0 | 200 |
| Сеп. 2026 | 100 | 0 |
Koliku pažnju ukupno dobijaju dela umetnika Josip Kusaks I?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koji stilovi dela privlače posetioce Josip Kusaks I?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 10,0% | 7,7% |
| Blaga senka | 20,0% | 10,8% |
| Blaga luminancija | 42,0% | 55,4% |
| Svetla ravnoteža | 14,0% | 18,5% |
| Svetlostan | 14,0% | 7,7% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 8,0% | 7,7% |
| Suptilne boje | 18,0% | 15,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 24,0% | 16,9% |
| Jasna prisutnost boja | 48,0% | 55,4% |
| Živopisna boja | 2,0% | 4,6% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 46,7% | 44,8% |
| Tamni tonovi | 26,7% | 29,3% |
| Neutralne boje | 11,1% | 19,0% |
| Pastelne boje | 11,1% | 3,5% |
| Topli tonovi | 0,0% | 3,5% |
| Metalik tonovi | 2,2% | 0,0% |
| Monohromatski | 2,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 12,0% | 12,3% |
| Uravnoteženo | 40,0% | 26,2% |
| Živopisno | 48,0% | 61,5% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 1,5% |
| Blag | 10,0% | 10,8% |
| Uravnotežen | 4,0% | 6,2% |
| Upečatljiv | 18,0% | 24,6% |
| Izjava | 60,0% | 56,9% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 4,0% | 6,2% |
| Blago izmešana paleta | 4,0% | 1,5% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 6,2% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 52,0% | 58,5% |
| Ujedinjena paleta boja | 32,0% | 27,7% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Josip Kusaks I porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računari: kako se Josip Kusaks I posmatra?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 6.600 | 98,5% |
| telefoni | 100 | 1,5% |
Na kojim jezicima se čita Josip Kusaks I?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Josip Kusaks I i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Dan | Posete |
|---|---|
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 100 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 100 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 200 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 200 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 200 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 200 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
Josip Kusaks I: brzi odgovori
Koja je najgledanija dela Josip Kusaks I?
- To je Cavalry Officer: 300 poseta, što je 5% pregleda za Josip Kusaks I. Lista iznad seže do broja 10.
Koliko poseta ima Josip Kusaks I?
- 6.700 u poslednjih dvanaest meseci, od čega 900 na stranici umetnika i 5.800 na pojedinačnim delima.
Da li ljudi gledaju Josip Kusaks I na telefonu ili na kompjuteru?
- Oba: podela poseta prema računari (99%) i telefoni (1%); računari vodi sa 99%.
Postoji li vrsta dela Josip Kusaks I koju ljudi više vole?
- Da, Živopisno (Intenzitet boje): 62% poseta za 48% kataloga.