Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Jacques Carabain na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Jacques Carabain na prvi pogled
Tokom poslednjih dvanaest meseci, Festivities outside the Inn je bila najgledanija dela umetnika Jacques Carabain na ArtsDot.com: 300 poseta, što je 33% svih pregleda umetnikovih dela. Nakon toga slede Belgian riverside i Platz in San Gimignano. Ukupno je zabeleženo 1.000 poseta umetniku Jacques Carabain: 200 poseta stranici umetnika i 800 poseta stranicama pojedinačnih dela. Najprometniji mesec bio je Јул. 2026, sa 900 poseta. Posetioci naginju ka Blaga senka (Luminansa): 56% poseta odnosi se na takva dela, koja čine 17% umetnikovog kataloga.
6 najgledanijih dela umetnika Jacques Carabain
Ovo je 6 dela umetnika Jacques Carabain koja su ljudi najčešće otvarali na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci, poređano od najgledanijih.
Koliko ljudi poseti stranicu Jacques Carabain svakog meseca?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Pogledajte brojke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 200 | 700 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
| Окт. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju dela umetnika Jacques Carabain?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Kakve dela biraju posetioci umetnika Jacques Carabain?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 13,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 17,4% | 55,6% |
| Blaga luminancija | 43,5% | 44,4% |
| Svetla ravnoteža | 21,7% | 0,0% |
| Svetlostan | 4,3% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 30,4% | 22,2% |
| Suptilne boje | 39,1% | 22,2% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 26,1% | 55,6% |
| Jasna prisutnost boja | 4,3% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 50,0% | 83,3% |
| Neutralne boje | 40,0% | 16,7% |
| Tamni tonovi | 10,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 30,4% | 22,2% |
| Uravnoteženo | 60,9% | 77,8% |
| Živopisno | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Blag | 13,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 8,7% | 0,0% |
| Upečatljiv | 26,1% | 22,2% |
| Izjava | 52,2% | 77,8% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 13,0% | 22,2% |
| Blago izmešana paleta | 21,7% | 11,1% |
| Uravnotežena harmonija | 17,4% | 11,1% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 39,1% | 55,6% |
| Ujedinjena paleta boja | 8,7% | 0,0% |
Koji dela umetnika Jacques Carabain se najviše gledaju, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Pogledajte brojke
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Festivities outside the Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Street in Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a city | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| view of a village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Street, Auckland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| market-square at Coburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marketday in Desanzano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rue a Monte Rosso, bord de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Queen Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church Of San Spirito | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji jezik koriste posetioci umetnika Jacques Carabain?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko poseta dnevno ostvaruje Jacques Carabain, i šta je sledeće na redu?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Pogledajte brojke
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 27 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Jacques Carabain na ArtsDot.com
Koji su dela umetnika Jacques Carabain najpopularnija?
- Festivities outside the Inn je najpopularnije delo, sa 300 poseta (33% svih pregleda umetnika Jacques Carabain). Lista iznad prikazuje 6 najgledanijih dela.
Koliko ljudi gleda Jacques Carabain na ArtsDot.com?
- Tokom poslednjih dvanaest meseci Jacques Carabain je imao 1.000 poseta: 200 na stranici umetnika i 800 na stranicama pojedinačnih dela.
Kakve dela preferiraju posetioci umetnika Jacques Carabain?
- Oni preferiraju Blaga senka (Luminansa): 56% poseta, u odnosu na 17% umetnikovog kataloga.