Filip Oto Runge Statistika popularnosti i poseta

1777 – 1810

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Filip Oto Runge na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Filip Oto Runge na prvi pogled

Tokom poslednjih dvanaest meseci, Times of Day: Day je bila najgledanija dela umetnika Filip Oto Runge na ArtsDot.com: 500 poseta, što je 18% svih pregleda umetnikovih dela. Nakon toga slede Деца из Хулсенбека i The Lesson of the Nightingale. Ukupno je zabeleženo 4.000 poseta umetniku Filip Oto Runge: 1.600 poseta stranici umetnika i 2.400 poseta stranicama pojedinačnih dela. Pažnja raste: broj poseta je porastao za 25% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najprometniji mesec bio je Јул. 2026, sa 3.100 poseta. Korisnici pretražuju na računari (80%) i telefoni (20%). Posetioci naginju ka Neutralne boje (Paleta boja): 52% poseta odnosi se na takva dela, koja čine 29% umetnikovog kataloga.

10 najgledanijih dela umetnika Filip Oto Runge

Ovo je 10 dela umetnika Filip Oto Runge koja su ljudi najčešće otvarali na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci, poređano od najgledanijih.

  1. Times of Day: Day 1 Times of Day: Day, 1805 500 poseta · 17,9%
  2. Деца из Хулсенбека 2 Деца из Хулсенбека, 1805 300 poseta · 10,7%
  3. The Lesson of the Nightingale 3 The Lesson of the Nightingale, 1804 300 poseta · 10,7%
  4. Farbenkugel (Color sphere) (detail) 4 Farbenkugel (Color sphere) (detail), 1810 300 poseta · 10,7%
  5. The Great Morning 5 The Great Morning, 1809 300 poseta · 10,7%
  6. The Artist's Parents 6 The Artist's Parents, 1806 300 poseta · 10,7%
  7. Colour Spheres 7 Colour Spheres, 1809 200 poseta · 7,1%
  8. Genii on a Lily 8 Genii on a Lily, 1809 200 poseta · 7,1%
  9. The Great Morning (detail) 9 The Great Morning (detail), 1809 100 poseta · 3,6%
  10. Lily of Light and Morning Star 10 Lily of Light and Morning Star, 1808 100 poseta · 3,6%

Koliko ljudi poseti stranicu Filip Oto Runge svakog meseca?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 202600
Јул. 20261.2001.900
Ауг. 2026200200
Сеп. 2026200300

Koliko često se gledaju dela umetnika Filip Oto Runge?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koji dela umetnika Filip Oto Runge se najviše gledaju, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Pogledajte brojke
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Деца из Хулсенбека0000000001001000
The Lesson of the Nightinga…00000000020000
The Small Morning000000000000
The Great Morning (detail)00000000010000
The Artist's Parents00000000000100
The Great Morning0000000002001000
The Artist's Wife and Son000000000000
Colour Spheres0000000001000100
Self-portrait in a blue ski…000000000000
Portrait of Pauline in gree…000000000000

Koji uređaji su u upotrebi kod posetilaca Filip Oto Runge?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
UređajPosetePodeli
računari3.20080,0%
telefoni80020,0%

Koji jezik koriste posetioci umetnika Filip Oto Runge?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikPosetePodeli
немачки40026,7%
енглески30020,0%
шпански30020,0%
француски20013,3%
Chinese20013,3%
италијански1006,7%

Koliko poseta dnevno ostvaruje Filip Oto Runge, i šta je sledeće na redu?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Pogledajte brojke
DanPosete
нед. 4 Окт.200
пон. 5 Окт.0
уто. 6 Окт.0
сре. 7 Окт.200
чет. 8 Окт.0
пет. 9 Окт.0
суб. 10 Окт.200
нед. 11 Окт.0
пон. 12 Окт.100
уто. 13 Окт.400
сре. 14 Окт.400
чет. 15 Окт.200
пет. 16 Окт.0
суб. 17 Окт.200
нед. 18 Окт.200
пон. 19 Окт.900
уто. 20 Окт.400
сре. 21 Окт.200
чет. 22 Окт.100
пет. 23 Окт.200
суб. 24 Окт.0
нед. 25 Окт. (prognoza)300
пон. 26 Окт. (prognoza)700
уто. 27 Окт. (prognoza)500
сре. 28 Окт. (prognoza)500
чет. 29 Окт. (prognoza)200
пет. 30 Окт. (prognoza)100
суб. 31 Окт. (prognoza)300
нед. 1 Нов. (prognoza)300
пон. 2 Нов. (prognoza)800
уто. 3 Нов. (prognoza)600
сре. 4 Нов. (prognoza)600
чет. 5 Нов. (prognoza)200
пет. 6 Нов. (prognoza)200
суб. 7 Нов. (prognoza)300
нед. 8 Нов. (prognoza)400
пон. 9 Нов. (prognoza)900
уто. 10 Нов. (prognoza)700
сре. 11 Нов. (prognoza)700
чет. 12 Нов. (prognoza)300
пет. 13 Нов. (prognoza)200
суб. 14 Нов. (prognoza)400

Pitanja o Filip Oto Runge na ArtsDot.com

Koji su dela umetnika Filip Oto Runge najpopularnija?

Times of Day: Day je najpopularnije delo, sa 500 poseta (18% svih pregleda umetnika Filip Oto Runge). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.

Koliko ljudi gleda Filip Oto Runge na ArtsDot.com?

Tokom poslednjih dvanaest meseci Filip Oto Runge je imao 4.000 poseta: 1.600 na stranici umetnika i 2.400 na stranicama pojedinačnih dela.

Na kojim uređajima posetioci pretražuju Filip Oto Runge?

Većinom putem računari (80%) i telefoni (20%): 80% poseta dolazi sa računari.

Kakve dela preferiraju posetioci umetnika Filip Oto Runge?

Oni preferiraju Neutralne boje (Paleta boja): 52% poseta, u odnosu na 29% umetnikovog kataloga.