Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Dennis Orme Shaw na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Dennis Orme Shaw
Ljudi otvaraju Cottages near Cloughey češće nego bilo koje drugo delo umetnika Dennis Orme Shaw: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, ili 100% svih pregledanih dela. Dennis Orme Shaw je ukupno privukao 400 poseta, od čega 300 na stranici umetnika, a 100 na samim delima. Јул. 2026 je bio vrhunac, sa 400 poseta. Jedan stil se izdvaja: Izjava (Kontrast) čini 100% poseta, iako zauzima samo 17% kataloga.
Top 1: dela koja najčešće otvaraju ljudi Dennis Orme Shaw
Rangiranje na osnovu stvarnih poseta, a ne na osnovu ocene kataloga: 1 dela umetnika Dennis Orme Shaw najčešće je otvarano na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci.
Koliko je popularna stranica umetnika Dennis Orme Shaw, mesec za mesecom?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 300 | 100 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pažnju ukupno dobijaju dela umetnika Dennis Orme Shaw?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koji stilovi dela privlače posetioce Dennis Orme Shaw?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 83,3% | 100,0% |
| Svetla ravnoteža | 16,7% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 0,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 16,7% | 0,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 83,3% | 100,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 0,0% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 83,3% | 100,0% |
| Živopisno | 16,7% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Blag | 50,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 33,3% | 0,0% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 16,7% | 100,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 50,0% | 100,0% |
| Blago izmešana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 33,3% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 16,7% | 0,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Dennis Orme Shaw porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottages near Cloughey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cottages, Coney Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cook Street, Portaferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| We Have Seen the Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Backblock ballads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Dennis Orme Shaw?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Dennis Orme Shaw i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Dan | Posete |
|---|---|
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
Dennis Orme Shaw: brzi odgovori
Koja je najgledanija dela Dennis Orme Shaw?
- To je Cottages near Cloughey: 200 poseta, što je 100% pregleda za Dennis Orme Shaw. Lista iznad seže do broja 1.
Koliko poseta ima Dennis Orme Shaw?
- 400 u poslednjih dvanaest meseci, od čega 300 na stranici umetnika i 100 na pojedinačnim delima.
Postoji li vrsta dela Dennis Orme Shaw koju ljudi više vole?
- Da, Izjava (Kontrast): 100% poseta za 17% kataloga.