Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Cyril Mount na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Cyril Mount
Ljudi otvaraju Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE češće nego bilo koje drugo delo umetnika Cyril Mount: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, ili 40% svih pregledanih dela. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 i Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 dopunjuju pobedničko postolje. Cyril Mount je ukupno privukao 900 poseta, od čega 500 na stranici umetnika, a 400 na samim delima. Trend blago opada: 100% manje poseta u Окт. 2026 u odnosu na Сеп. 2026. Јул. 2026 je bio vrhunac, sa 700 poseta. Jedan stil se izdvaja: Blaga luminancija (Luminansa) čini 60% poseta, iako zauzima samo 22% kataloga.
Top 4: dela koja najčešće otvaraju ljudi Cyril Mount
Rangiranje na osnovu stvarnih poseta, a ne na osnovu ocene kataloga: 4 dela umetnika Cyril Mount najčešće je otvarano na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 poseta · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 poseta · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 poseta · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 poseta · 20,0%
Koliko je popularna stranica umetnika Cyril Mount, mesec za mesecom?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 300 | 400 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 200 | 0 |
| Окт. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pažnju ukupno dobijaju dela umetnika Cyril Mount?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koji stilovi dela privlače posetioce Cyril Mount?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 44,4% | 20,0% |
| Blaga senka | 22,2% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 22,2% | 60,0% |
| Svetla ravnoteža | 11,1% | 20,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 11,1% | 0,0% |
| Suptilne boje | 11,1% | 0,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 66,7% | 60,0% |
| Jasna prisutnost boja | 11,1% | 40,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamni tonovi | 33,3% | 66,7% |
| Neutralne boje | 33,3% | 33,3% |
| Monohromatski | 33,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 33,3% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 55,6% | 60,0% |
| Živopisno | 11,1% | 40,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 33,3% | 20,0% |
| Blag | 44,4% | 60,0% |
| Uravnotežen | 22,2% | 20,0% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 11,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 22,2% | 20,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 55,6% | 60,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 11,1% | 20,0% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Cyril Mount porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Cyril Mount?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Cyril Mount i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Dan | Posete |
|---|---|
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 100 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
Cyril Mount: brzi odgovori
Koja je najgledanija dela Cyril Mount?
- To je Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 poseta, što je 40% pregleda za Cyril Mount. Lista iznad seže do broja 4.
Koliko poseta ima Cyril Mount?
- 900 u poslednjih dvanaest meseci, od čega 500 na stranici umetnika i 400 na pojedinačnim delima.
Postoji li vrsta dela Cyril Mount koju ljudi više vole?
- Da, Blaga luminancija (Luminansa): 60% poseta za 22% kataloga.