Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Benjamin Barker Ii na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Benjamin Barker Ii
Ljudi otvaraju Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape češće nego bilo koje drugo delo umetnika Benjamin Barker Ii: 400 poseta u poslednjih dvanaest meseci, ili 14% svih pregledanih dela. The Eagle Tower, Carnarvon Castle i View of Weston Church and Lansdown dopunjuju pobedničko postolje. Benjamin Barker Ii je ukupno privukao 3.200 poseta, od čega 400 na stranici umetnika, a 2.800 na samim delima. Trend blago opada: 100% manje poseta u Сеп. 2026 u odnosu na Ауг. 2026. Јул. 2026 je bio vrhunac, sa 3.000 poseta. Posete podeljene na računari (100%). Jedan stil se izdvaja: Umereno nežna i uravnotežena (Zasićenost boja) čini 46% poseta, iako zauzima samo 32% kataloga.
Top 10: dela koja najčešće otvaraju ljudi Benjamin Barker Ii
Rangiranje na osnovu stvarnih poseta, a ne na osnovu ocene kataloga: 10 dela umetnika Benjamin Barker Ii najčešće je otvarano na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 poseta · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 poseta · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 poseta · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 poseta · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 poseta · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 poseta · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 poseta · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 poseta · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 poseta · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 poseta · 3,6%
Koliko je popularna stranica umetnika Benjamin Barker Ii, mesec za mesecom?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 2.600 |
| Ауг. 2026 | 0 | 200 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Koliku pažnju ukupno dobijaju dela umetnika Benjamin Barker Ii?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koji stilovi dela privlače posetioce Benjamin Barker Ii?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 14,0% | 17,9% |
| Blaga senka | 44,0% | 46,4% |
| Blaga luminancija | 36,0% | 32,1% |
| Svetla ravnoteža | 6,0% | 3,6% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 36,0% | 32,1% |
| Suptilne boje | 30,0% | 21,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 32,0% | 46,4% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 80,0% | 75,0% |
| Neutralne boje | 17,5% | 25,0% |
| Tamni tonovi | 2,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 48,0% | 46,4% |
| Uravnoteženo | 44,0% | 46,4% |
| Živopisno | 8,0% | 7,1% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 3,6% |
| Blag | 10,0% | 10,7% |
| Uravnotežen | 4,0% | 7,1% |
| Upečatljiv | 12,0% | 7,1% |
| Izjava | 66,0% | 71,4% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 8,0% | 21,4% |
| Blago izmešana paleta | 12,0% | 14,3% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 7,1% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 44,0% | 39,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 24,0% | 17,9% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Benjamin Barker Ii porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape at Wick, Glouce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računari: kako se Benjamin Barker Ii posmatra?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 3.200 | 100,0% |
Na kojim jezicima se čita Benjamin Barker Ii?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Benjamin Barker Ii i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Dan | Posete |
|---|---|
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 100 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
Benjamin Barker Ii: brzi odgovori
Koja je najgledanija dela Benjamin Barker Ii?
- To je Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 poseta, što je 14% pregleda za Benjamin Barker Ii. Lista iznad seže do broja 10.
Koliko poseta ima Benjamin Barker Ii?
- 3.200 u poslednjih dvanaest meseci, od čega 400 na stranici umetnika i 2.800 na pojedinačnim delima.
Da li ljudi gledaju Benjamin Barker Ii na telefonu ili na kompjuteru?
- Oba: podela poseta prema računari (100%); računari vodi sa 100%.
Postoji li vrsta dela Benjamin Barker Ii koju ljudi više vole?
- Da, Umereno nežna i uravnotežena (Zasićenost boja): 46% poseta za 32% kataloga.