Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Arthur Gaskin na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Kratka verzija za Arthur Gaskin
Ljudi otvaraju Fiammetta češće nego bilo koje drugo delo umetnika Arthur Gaskin: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, ili 67% svih pregledanih dela. Mrs Henry Gaskin dopunjuju pobedničko postolje. Arthur Gaskin je ukupno privukao 500 poseta, od čega 200 na stranici umetnika, a 300 na samim delima. Јул. 2026 je bio vrhunac, sa 300 poseta. Jedan stil se izdvaja: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) čini 67% poseta, iako zauzima samo 10% kataloga.
Top 2: dela koja najčešće otvaraju ljudi Arthur Gaskin
Rangiranje na osnovu stvarnih poseta, a ne na osnovu ocene kataloga: 2 dela umetnika Arthur Gaskin najčešće je otvarano na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci.
Koliko je popularna stranica umetnika Arthur Gaskin, mesec za mesecom?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 100 | 200 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
| Окт. 2026 | 100 | 0 |
Koliku pažnju ukupno dobijaju dela umetnika Arthur Gaskin?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koji stilovi dela privlače posetioce Arthur Gaskin?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 30,0% | 33,3% |
| Blaga senka | 30,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 30,0% | 66,7% |
| Svetla ravnoteža | 10,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 10,0% | 33,3% |
| Suptilne boje | 10,0% | 0,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 70,0% | 66,7% |
| Jasna prisutnost boja | 10,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 75,0% | 100,0% |
| Tamni tonovi | 12,5% | 0,0% |
| Neutralne boje | 12,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 20,0% | 33,3% |
| Uravnoteženo | 60,0% | 66,7% |
| Živopisno | 20,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Blag | 70,0% | 100,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 20,0% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 10,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 30,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 66,7% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 10,0% | 33,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 40,0% | 0,0% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Arthur Gaskin porede tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiammetta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Houses and a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Twelve Brothers Turned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daneway House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Bedevere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilhwych, The King's Son | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Reflective La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Gaskin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Twelve Brothers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se čita Arthur Gaskin?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| енглески | 100 | 100,0% |
Kako izgledaju dnevne posete umetniku Arthur Gaskin i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži brojke koje su iza ovog grafikona
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 100 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 27 Нов. (prognoza) | 0 |
Arthur Gaskin: brzi odgovori
Koja je najgledanija dela Arthur Gaskin?
- To je Fiammetta: 200 poseta, što je 67% pregleda za Arthur Gaskin. Lista iznad seže do broja 2.
Koliko poseta ima Arthur Gaskin?
- 500 u poslednjih dvanaest meseci, od čega 200 na stranici umetnika i 300 na pojedinačnim delima.
Postoji li vrsta dela Arthur Gaskin koju ljudi više vole?
- Da, Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 67% poseta za 10% kataloga.