Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Ambroaz Lui Garneraje na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Ambroaz Lui Garneraje na prvi pogled
Tokom poslednjih dvanaest meseci, COMBAT NAVAL je bila najgledanija dela umetnika Ambroaz Lui Garneraje na ArtsDot.com: 600 poseta, što je 14% svih pregleda umetnikovih dela. Nakon toga slede Pirate Ship i Confiance Kent Fight. Ukupno je zabeleženo 5.700 poseta umetniku Ambroaz Lui Garneraje: 2.200 poseta stranici umetnika i 3.500 poseta stranicama pojedinačnih dela. Pažnja raste: broj poseta je porastao za 200% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Najprometniji mesec bio je Јул. 2026, sa 4.100 poseta. Korisnici pretražuju na računari (81%) i telefoni (19%). Posetioci naginju ka Uravnoteženo (Intenzitet boje): 70% poseta odnosi se na takva dela, koja čine 48% umetnikovog kataloga.
10 najgledanijih dela umetnika Ambroaz Lui Garneraje
Ovo je 10 dela umetnika Ambroaz Lui Garneraje koja su ljudi najčešće otvarali na platformi ArtsDot.com u poslednjih dvanaest meseci, poređano od najgledanijih.
-
1
COMBAT NAVAL
600 poseta · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 poseta · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 poseta · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 poseta · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 poseta · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 poseta · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 poseta · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 poseta · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 poseta · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 poseta · 4,5%
Koliko ljudi poseti stranicu Ambroaz Lui Garneraje svakog meseca?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Pogledajte brojke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Ауг. 2026 | 200 | 200 |
| Сеп. 2026 | 700 | 500 |
Koliko često se gledaju dela umetnika Ambroaz Lui Garneraje?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Kakve dela biraju posetioci umetnika Ambroaz Lui Garneraje?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 8,0% | 4,5% |
| Blaga senka | 20,0% | 9,1% |
| Blaga luminancija | 28,0% | 31,8% |
| Svetla ravnoteža | 36,0% | 43,2% |
| Svetlostan | 8,0% | 11,4% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 46,0% | 29,5% |
| Suptilne boje | 30,0% | 36,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 18,0% | 34,1% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 50,0% | 60,0% |
| Zemljasti tonovi | 40,9% | 40,0% |
| Tamni tonovi | 4,5% | 0,0% |
| Priroda | 2,3% | 0,0% |
| Pastelne boje | 2,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 40,0% | 15,9% |
| Uravnoteženo | 48,0% | 70,5% |
| Živopisno | 12,0% | 13,6% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 4,5% |
| Blag | 16,0% | 4,5% |
| Uravnotežen | 10,0% | 2,3% |
| Upečatljiv | 22,0% | 36,4% |
| Izjava | 44,0% | 52,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 34,0% | 27,3% |
| Blago izmešana paleta | 8,0% | 11,4% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 4,5% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 28,0% | 22,7% |
| Ujedinjena paleta boja | 20,0% | 34,1% |
Koji dela umetnika Ambroaz Lui Garneraje se najviše gledaju, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Pogledajte brojke
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji uređaji su u upotrebi kod posetilaca Ambroaz Lui Garneraje?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 4.600 | 80,7% |
| telefoni | 1.100 | 19,3% |
Koji jezik koriste posetioci umetnika Ambroaz Lui Garneraje?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| француски | 400 | 44,4% |
| шпански | 200 | 22,2% |
| корејски | 200 | 22,2% |
| енглески | 100 | 11,1% |
Koliko poseta dnevno ostvaruje Ambroaz Lui Garneraje, i šta je sledeće na redu?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Pogledajte brojke
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 200 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 100 |
| пон. 5 Окт. | 100 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 200 |
| пет. 9 Окт. | 100 |
| суб. 10 Окт. | 100 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 200 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 100 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 100 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 100 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 100 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 100 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 100 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 100 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Ambroaz Lui Garneraje na ArtsDot.com
Koji su dela umetnika Ambroaz Lui Garneraje najpopularnija?
- COMBAT NAVAL je najpopularnije delo, sa 600 poseta (14% svih pregleda umetnika Ambroaz Lui Garneraje). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.
Koliko ljudi gleda Ambroaz Lui Garneraje na ArtsDot.com?
- Tokom poslednjih dvanaest meseci Ambroaz Lui Garneraje je imao 5.700 poseta: 2.200 na stranici umetnika i 3.500 na stranicama pojedinačnih dela.
Na kojim uređajima posetioci pretražuju Ambroaz Lui Garneraje?
- Većinom putem računari (81%) i telefoni (19%): 81% poseta dolazi sa računari.
Kakve dela preferiraju posetioci umetnika Ambroaz Lui Garneraje?
- Oni preferiraju Uravnoteženo (Intenzitet boje): 70% poseta, u odnosu na 48% umetnikovog kataloga.