Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Vincent Clare na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Vincent Clare: številke v nekaj vrsticah
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank je zvezdnica: 300 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 14% vseh ogledov umetnika Vincent Clare. Zatem sledijo Greengages, Plums And Grapes in Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Skupaj stran umetnika (300 obiskov) in dela (1.700 obiskov) skupaj znašata 2.000. Zanimanje se je med Avg 2026 in Sep 2026 znižalo za 100%. Najboljši mesec: Jul 2026 (1.900 obiskov). Obiskovalci imajo raje Močna barvna enotnost (Barvna harmonija), kar predstavlja 71% obiskov v primerjavi s 58% v katalogu.
Vincent Clare: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Vincent Clare.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 obiskov · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 obiskov · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 obiskov · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 obiskov · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 obiskov · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 obiskov · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 obiskov · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 obiskov · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 obiskov · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 obiskov · 4,8%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Vincent Clare?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Vincent Clare?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Vincent Clare, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 14,0% | 9,5% |
| Mehak senčni del | 60,0% | 66,7% |
| Subtilna svetlobnost | 18,0% | 14,3% |
| Svetla ravnovesja | 4,0% | 4,8% |
| Luminosno | 4,0% | 4,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 2,0% | 4,8% |
| Subtilne barve | 22,0% | 19,1% |
| Uravnomerno mehka | 68,0% | 71,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,0% | 4,8% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 78,0% | 85,7% |
| Temni toni | 12,0% | 4,8% |
| Nevtralne barve | 10,0% | 9,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 6,0% | 19,1% |
| Uravnotežen | 88,0% | 76,2% |
| Živopisno | 6,0% | 4,8% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 0,0% |
| Nežen | 26,0% | 23,8% |
| Ravnovesje | 14,0% | 23,8% |
| Izrazit | 38,0% | 38,1% |
| Izjava | 16,0% | 14,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 12,0% | 19,1% |
| Ravnovesna harmonija | 22,0% | 9,5% |
| Močna barvna enotnost | 58,0% | 71,4% |
| Usklajenana paleta barv | 8,0% | 0,0% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Vincent Clare, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Vincent Clare?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Vincent Clare in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 100 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Vincent Clare
Katera dela umetnika Vincent Clare si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, s 300 obiskov ali 14% ogledov. Nad njo je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Vincent Clare?
- 2.000 obiskov v dvanajstih mesecih: 300 na strani umetnika in 1.700 na njegove dela.
Katera dela umetnika Vincent Clare najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Močna barvna enotnost (Barvna harmonija) predstavlja 71% obiskov, čeprav zgraja le 58% kataloga.