Su Xin Ping Popularnost in statistika obiskov

1954

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Su Xin Ping na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Su Xin Ping na prvi pogled

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Tosting No.32 najbolj gledano delo umetnika Su Xin Ping na platformi ArtsDot.com: 100 ogledov, kar predstavlja 17% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Landscape No.5 in Tosting No.23. Skupno je bilo zabeleženo 900 obiskov za umetnika Su Xin Ping: 600 obiskov strani umetnika in 300 obiskov strani posameznih del. Pozornost je nekoliko opadla: število obiskov se je znižalo za 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 800 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Izjava (Kontrast): 83% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 53% umetnikovega kataloga.

6 najbolj ogledanih del umetnika Su Xin Ping

To je 6 del umetnika Su Xin Ping, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 obiskov · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 obiskov · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 obiskov · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 obiskov · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 obiskov · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 obiskov · 16,7%

Koliko ljudi obišče stran umetnika Su Xin Ping vsak mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026600200
Avg 20260100
Sep 202600

Kolikokrat so dela umetnika Su Xin Ping ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Su Xin Ping so najbolj gledana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Su Xin Ping?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Poglejte številke
JezikObiskovDeli
Danščina100100,0%

Koliko obiskov dobi Su Xin Ping vsak dan in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt100
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)100
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)200
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)200
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0

Vprašanja o Su Xin Ping na ArtsDot.com

Katera dela umetnika Su Xin Ping so najbolj priljubljena?

Tosting No.32 je najbolj priljubljeno delo z 100 obiskovami (17% vseh ogledov umetnika Su Xin Ping). Zgornja lestvica prikazuje 6 najbolj gledanih del.

Koliko ljudi gleda Su Xin Ping na ArtsDot.com?

V zadnjih dvanajstih mesecih je Su Xin Ping prejel 900 obiskov: 600 na strani umetnika in 300 na straneh posameznih del.

Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Su Xin Ping najraje?

Raje izbirajo Izjava (Kontrast): 83% obiskov v primerjavi s 53% umetnikovega kataloga.