Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Stuart Davis na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Stuart Davis na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Visa 1 najbolj gledano delo umetnika Stuart Davis na platformi ArtsDot.com: 300 ogledov, kar predstavlja 6% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Garage No. 1 in Study for ''Blips and Ifs''. Skupno je bilo zabeleženo 5.400 obiskov za umetnika Stuart Davis: 1.100 obiskov strani umetnika in 4.300 obiskov strani posameznih del. Pozornost je nekoliko opadla: število obiskov se je znižalo za 43% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 4.100 obiskov. Uporabniki brskajo na napravah naprave (83%) in telefoni (17%). Obiskovalci imajo naklonjenost k Zemljani toni (Barvna paleta): 32% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 18% umetnikovega kataloga.
10 najbolj ogledanih del umetnika Stuart Davis
To je 10 del umetnika Stuart Davis, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
Visa 1
300 obiskov · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 obiskov · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 obiskov · 4,3%
-
4
Odol
100 obiskov · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 obiskov · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 obiskov · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 obiskov · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 obiskov · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 obiskov · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 obiskov · 2,1%
Koliko ljudi obišče stran umetnika Stuart Davis vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3.600 |
| Avg 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Kolikokrat so dela umetnika Stuart Davis ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika Stuart Davis?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 4,0% | 8,5% |
| Mehak senčni del | 8,0% | 8,5% |
| Subtilna svetlobnost | 32,0% | 29,8% |
| Svetla ravnovesja | 32,0% | 40,4% |
| Luminosno | 24,0% | 12,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 22,0% | 21,3% |
| Subtilne barve | 24,0% | 12,8% |
| Uravnomerno mehka | 22,0% | 27,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 26,0% | 34,0% |
| Živahna barva | 6,0% | 4,3% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 40,0% | 31,7% |
| Zemljani toni | 17,8% | 31,7% |
| Temni toni | 24,4% | 19,5% |
| Pastelne barve | 8,9% | 9,8% |
| Monokromatsko | 4,4% | 2,4% |
| Naravna barvna paleta | 2,2% | 2,4% |
| Topli toni | 2,2% | 2,4% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,0% | 17,0% |
| Uravnotežen | 36,0% | 34,0% |
| Živopisno | 38,0% | 48,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 20,0% | 23,4% |
| Nežen | 8,0% | 12,8% |
| Ravnovesje | 2,0% | 6,4% |
| Izrazit | 8,0% | 6,4% |
| Izjava | 62,0% | 51,1% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 26,0% | 23,4% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,0% | 17,0% |
| Ravnovesna harmonija | 16,0% | 12,8% |
| Močna barvna enotnost | 26,0% | 27,7% |
| Usklajenana paleta barv | 18,0% | 19,1% |
Katera dela umetnika Stuart Davis so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Blue Café | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Stuart Davis?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Poglejte številke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 4.500 | 83,3% |
| telefoni | 900 | 16,7% |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Stuart Davis?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Poglejte številke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 300 | 100,0% |
Koliko obiskov dobi Stuart Davis vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 100 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 100 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 100 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 200 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 200 |
| pet 16 Okt | 200 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 300 |
Vprašanja o Stuart Davis na ArtsDot.com
Katera dela umetnika Stuart Davis so najbolj priljubljena?
- Visa 1 je najbolj priljubljeno delo z 300 obiskovami (6% vseh ogledov umetnika Stuart Davis). Zgornja lestvica prikazuje 10 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda Stuart Davis na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je Stuart Davis prejel 5.400 obiskov: 1.100 na strani umetnika in 4.300 na straneh posameznih del.
Na katerih napravah brskajo obiskovalci umetnika Stuart Davis?
- Večina obiskov je na naprave (83%) in telefoni (17%): 83% obiskov je iz naprave naprave.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Stuart Davis najraje?
- Raje izbirajo Zemljani toni (Barvna paleta): 32% obiskov v primerjavi s 18% umetnikovega kataloga.