Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Sam Borenstein na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Sam Borenstein: številke v nekaj vrsticah
Mont Rolland Woods je zvezdnica: 200 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 40% vseh ogledov umetnika Sam Borenstein. Zatem sledijo Street in Montreal in Village Trees. Skupaj stran umetnika (400 obiskov) in dela (500 obiskov) skupaj znašata 900. Najboljši mesec: Jul 2026 (800 obiskov). Obiskovalci imajo raje Subtilna svetlobnost (Luminenca), kar predstavlja 60% obiskov v primerjavi s 11% v katalogu.
Sam Borenstein: 4 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Sam Borenstein.
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Sam Borenstein?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Sam Borenstein?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Sam Borenstein, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 27,8% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 11,1% | 60,0% |
| Svetla ravnovesja | 44,4% | 40,0% |
| Luminosno | 16,7% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 33,3% | 0,0% |
| Subtilne barve | 22,2% | 40,0% |
| Uravnomerno mehka | 33,3% | 60,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 11,1% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 69,2% | 100,0% |
| Temni toni | 15,4% | 0,0% |
| Monokromatsko | 7,7% | 0,0% |
| Pastelne barve | 7,7% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 27,8% | 0,0% |
| Uravnotežen | 44,4% | 60,0% |
| Živopisno | 27,8% | 40,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 22,2% | 0,0% |
| Nežen | 44,4% | 60,0% |
| Ravnovesje | 5,6% | 0,0% |
| Izrazit | 22,2% | 40,0% |
| Izjava | 5,6% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 38,9% | 40,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 22,2% | 60,0% |
| Ravnovesna harmonija | 5,6% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 11,1% | 0,0% |
| Usklajenana paleta barv | 22,2% | 0,0% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Sam Borenstein, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitré Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rooftops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cliffside 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mont Rolland Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Camp Bertrand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cliffside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in Montreal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Sam Borenstein?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Sam Borenstein in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Sam Borenstein
Katera dela umetnika Sam Borenstein si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej Mont Rolland Woods, s 200 obiskov ali 40% ogledov. Nad njo je 4 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Sam Borenstein?
- 900 obiskov v dvanajstih mesecih: 400 na strani umetnika in 500 na njegove dela.
Katera dela umetnika Sam Borenstein najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Subtilna svetlobnost (Luminenca) predstavlja 60% obiskov, čeprav zgraja le 11% kataloga.