Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Salomon Van Ruysdael na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Salomon Van Ruysdael: številke v nekaj vrsticah
After the Rain je zvezdnica: 1.000 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 36% vseh ogledov umetnika Salomon Van Ruysdael. Zatem sledijo A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool in Still-Life with a Turkey. Skupaj stran umetnika (1.200 obiskov) in dela (2.400 obiskov) skupaj znašata 3.600. Najboljši mesec: Jul 2026 (2.500 obiskov). Po napravah: naprave (81%) in telefoni (19%). Obiskovalci imajo raje Mehak senčni del (Luminenca), kar predstavlja 64% obiskov v primerjavi s 26% v katalogu.
Salomon Van Ruysdael: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Salomon Van Ruysdael.
-
1
After the Rain, 1631
1.000 obiskov · 35,7%
-
2
A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool, 1659
200 obiskov · 7,1%
-
3
Still-Life with a Turkey, 1661
200 obiskov · 7,1%
-
4
A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape
200 obiskov · 7,1%
-
5
A River Landscape with Fishermen
200 obiskov · 7,1%
-
6
River scene with ferry boat, 1650
100 obiskov · 3,6%
-
7
Seascape with Sailing Boat on the Left
100 obiskov · 3,6%
-
8
River View with a Ferry and a Bastion, 1664
100 obiskov · 3,6%
-
9
Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645, 1645
100 obiskov · 3,6%
-
10
A Country Road, 1648
100 obiskov · 3,6%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Salomon Van Ruysdael?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.500 |
| Avg 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Salomon Van Ruysdael?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Salomon Van Ruysdael, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Spokojanost | 40,0% | 72,2% |
| Spokojno | 40,0% | 11,1% |
| Reflektivno | 20,0% | 11,1% |
| Nostalgično | 0,0% | 5,6% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 4,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 26,0% | 64,3% |
| Subtilna svetlobnost | 40,0% | 25,0% |
| Svetla ravnovesja | 22,0% | 10,7% |
| Luminosno | 8,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 56,0% | 35,7% |
| Subtilne barve | 26,0% | 57,1% |
| Uravnomerno mehka | 16,0% | 7,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 48,6% | 80,0% |
| Nevtralne barve | 43,2% | 20,0% |
| Temni toni | 2,7% | 0,0% |
| Monokromatsko | 2,7% | 0,0% |
| Pastelne barve | 2,7% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 67,9% |
| Uravnotežen | 42,0% | 32,1% |
| Živopisno | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 3,6% |
| Nežen | 14,0% | 0,0% |
| Ravnovesje | 10,0% | 0,0% |
| Izrazit | 26,0% | 25,0% |
| Izjava | 40,0% | 71,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,0% | 17,9% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 3,6% |
| Ravnovesna harmonija | 6,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 34,0% | 64,3% |
| Usklajenana paleta barv | 42,0% | 14,3% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Salomon Van Ruysdael, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with a Turkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drawing the Eel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River View with a Ferry and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River scene with ferry boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape at Arnheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ferryboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakšne naprave uporabljajo gledalci umetnika Salomon Van Ruysdael?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.900 | 80,6% |
| telefoni | 700 | 19,4% |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Salomon Van Ruysdael?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Salomon Van Ruysdael in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 200 |
| čet 8 Okt | 200 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 300 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Salomon Van Ruysdael
Katera dela umetnika Salomon Van Ruysdael si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej After the Rain, s 1.000 obiskov ali 36% ogledov. Nad njo je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Salomon Van Ruysdael?
- 3.600 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.200 na strani umetnika in 2.400 na njegove dela.
Kateri napravi prinašajo publiko umetnika Salomon Van Ruysdael?
- Publika prihaja s naprav naprave (81%) in telefoni (19%); naprave prinaša 81% obiskov.
Katera dela umetnika Salomon Van Ruysdael najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Mehak senčni del (Luminenca) predstavlja 64% obiskov, čeprav zgraja le 26% kataloga.