Ramon Casas Publikum in priljubljenost na ArtsDot.com

1866 – 1932

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Ramon Casas na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Ramon Casas: številke v nekaj vrsticah

La pereza je zvezdnica: 1.500 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 16% vseh ogledov umetnika Ramon Casas. Zatem sledijo Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver in La Sargantain. Skupaj stran umetnika (10.200 obiskov) in dela (6.800 obiskov) skupaj znašata 17.000. Zanimanje se je med Sep 2026 in Okt 2026 znižalo za 42%. Najboljši mesec: Sep 2026 (7.600 obiskov). Najbolj priljubljeni jeziki občinstva: Nemščina (34%), Španščina (20%) in Estonščina (14%). Najbolj zastopljene države občinstva: Nemčija (40%), Estonija (14%) in Španija (9%). Po napravah: naprave (52%), telefoni (39%) in tableti (9%). Obiskovalci imajo raje Skošnja (Vibra), kar predstavlja 30% obiskov v primerjavi s 4% v katalogu.

Ramon Casas: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo

Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Ramon Casas.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1.500 obiskov · 15,6%
  2. Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver 2 Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver, 1893 1.100 obiskov · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 obiskov · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 obiskov · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 obiskov · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 obiskov · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 obiskov · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 obiskov · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 obiskov · 3,1%
  10. Entre dos capítols 10 Entre dos capítols, 1890 300 obiskov · 3,1%

Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Ramon Casas?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Tabela podatkov
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100100
Jul 20267003.400
Avg 2026200500
Sep 20266.5001.100
Okt 20262.7001.700

Kdaj se gledajo dela umetnika Ramon Casas?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Ramon Casas, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Tabela podatkov
Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Kakšne naprave uporabljajo gledalci umetnika Ramon Casas?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Tabela podatkov
NapravaObiskovDeli
naprave8.90052,4%
telefoni6.60038,8%
tableti1.5008,8%

Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Ramon Casas?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Tabela podatkov
JezikObiskovDeli
Nemščina1.20034,3%
Španščina70020,0%
Estonščina50014,3%
Japonščina3008,6%
Ruščina3008,6%
Angleščina2005,7%
Francoščina1002,9%
Italijanščina1002,9%
Korejščina1002,9%

Koliko dnevnih obiskov ima Ramon Casas in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Tabela podatkov
DanObiskov
ned 18 Okt200
pon 19 Okt200
tor 20 Okt0
sre 21 Okt600
čet 22 Okt100
pet 23 Okt300
sob 24 Okt600
ned 25 Okt300
pon 26 Okt400
tor 27 Okt400
sre 28 Okt500
čet 29 Okt200
pet 30 Okt1.600
sob 31 Okt600
ned 1 Nov600
pon 2 Nov600
tor 3 Nov600
sre 4 Nov100
čet 5 Nov300
pet 6 Nov300
sob 7 Nov300
ned 8 Nov (napovedano)400
pon 9 Nov (napovedano)400
tor 10 Nov (napovedano)400
sre 11 Nov (napovedano)400
čet 12 Nov (napovedano)200
pet 13 Nov (napovedano)800
sob 14 Nov (napovedano)500
ned 15 Nov (napovedano)400
pon 16 Nov (napovedano)500
tor 17 Nov (napovedano)400
sre 18 Nov (napovedano)500
čet 19 Nov (napovedano)200
pet 20 Nov (napovedano)900
sob 21 Nov (napovedano)600
ned 22 Nov (napovedano)500
pon 23 Nov (napovedano)500
tor 24 Nov (napovedano)400
sre 25 Nov (napovedano)500
čet 26 Nov (napovedano)300
pet 27 Nov (napovedano)900
sob 28 Nov (napovedano)600

Kaj ljudi vprašava o Ramon Casas

Katera dela umetnika Ramon Casas si ljudje največ pogosteje ogledajo?

Najprej La pereza, s 1.500 obiskov ali 16% ogledov. Nad njo je 10 del.

Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Ramon Casas?

17.000 obiskov v dvanajstih mesecih: 10.200 na strani umetnika in 6.800 na njegove dela.

Kateri napravi prinašajo publiko umetnika Ramon Casas?

Publika prihaja s naprav naprave (52%), telefoni (39%) in tableti (9%); naprave prinaša 52% obiskov.

V katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Ramon Casas?

Nemščina (34%), Španščina (20%) in Estonščina (14%). Prvi jezik, Nemščina, obsegata 34% obiskovalcev.

Katera dela umetnika Ramon Casas najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?

Delo z oznako Skošnja (Vibra) predstavlja 30% obiskov, čeprav zgraja le 4% kataloga.