Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Pérez Celis na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Pérez Celis
Ljudje si ogledajo Abriendo caminos bolj kot katero koli drugo delo umetnika Pérez Celis: 600 obiskov v dvanasteh mesecih ali 25% vseh ogledov. Resurección in Misión propria Contruccion -Transformación dopolnjujejo stopničke. Pérez Celis je skupno privabil 2.300 obiskov: 500 na strani umetnika in 1.800 obiskov del. Trend je nekoliko nizkejši: 100% manj obiskov v Okt 2026 kot v Sep 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 1.800 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Energetičen (Čustveni ton) predstavlja 100% obiskov, čeprav zadeva le 50% kataloga.
Top 10: dela umetnika Pérez Celis, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Pérez Celis, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
Abriendo caminos, 1981
600 obiskov · 25,0%
-
2
Resurección, 1979
300 obiskov · 12,5%
-
3
Misión propria Contruccion -Transformación, 1970
300 obiskov · 12,5%
-
4
El pez mágico, 1960
100 obiskov · 4,2%
-
5
Todo es posible, todo existe, 1973
100 obiskov · 4,2%
-
6
Espacio roto, 1981
100 obiskov · 4,2%
-
7
Bird in the space Gold, 2006
100 obiskov · 4,2%
-
8
La presencia, 1985
100 obiskov · 4,2%
-
9
The endless column, 2006
100 obiskov · 4,2%
-
10
Movimiento percutor, 1993
100 obiskov · 4,2%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Pérez Celis, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 500 | 1.300 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Pérez Celis?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Pérez Celis privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Energetičen | 50,0% | 100,0% |
| Spokojanost | 25,0% | 0,0% |
| Veselo | 25,0% | 0,0% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 22,0% | 16,7% |
| Mehak senčni del | 26,0% | 25,0% |
| Subtilna svetlobnost | 32,0% | 8,3% |
| Svetla ravnovesja | 12,0% | 33,3% |
| Luminosno | 8,0% | 16,7% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 26,0% | 29,2% |
| Subtilne barve | 24,0% | 12,5% |
| Uravnomerno mehka | 16,0% | 20,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 28,0% | 37,5% |
| Živahna barva | 6,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 34,9% | 47,1% |
| Nevtralne barve | 25,6% | 35,3% |
| Temni toni | 32,6% | 11,8% |
| Pastelne barve | 2,3% | 5,9% |
| Živahne in neonske | 2,3% | 0,0% |
| Topli toni | 2,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 32,0% | 20,8% |
| Uravnotežen | 42,0% | 45,8% |
| Živopisno | 26,0% | 33,3% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 12,5% |
| Nežen | 16,0% | 8,3% |
| Ravnovesje | 12,0% | 12,5% |
| Izrazit | 20,0% | 12,5% |
| Izjava | 46,0% | 54,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 38,0% | 20,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 22,0% | 33,3% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 20,8% |
| Močna barvna enotnost | 18,0% | 20,8% |
| Usklajenana paleta barv | 8,0% | 4,2% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Pérez Celis skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todo es posible, todo existe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Montevideo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Natura Rerum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait to observe th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El pez mágico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The head First step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Endless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Ideal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Místico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Músico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Pérez Celis čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Pérez Celis in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 100 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
Pérez Celis: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Pérez Celis?
- To je Abriendo caminos: 600 obiskov, kar predstavlja 25% ogledov umetnika Pérez Celis. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Pérez Celis?
- 2.300 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 500 na strani umetnika in 1.800 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Pérez Celis, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Energetičen (Čustveni ton): 100% obiskov za 50% kataloga.