Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Pere Serra na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Pere Serra: številke v nekaj vrsticah
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells je zvezdnica: 200 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 22% vseh ogledov umetnika Pere Serra. Zatem sledijo Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra in Mare De Déu De Sigena. Skupaj stran umetnika (400 obiskov) in dela (900 obiskov) skupaj znašata 1.300. Najboljši mesec: Jul 2026 (1.300 obiskov). Obiskovalci imajo raje Ravnovesje (Kontrast), kar predstavlja 22% obiskov v primerjavi s 8% v katalogu.
Pere Serra: 8 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 obiskov · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 obiskov · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 obiskov · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 obiskov · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 obiskov · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 obiskov · 11,1%
-
7
Virgem
100 obiskov · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 obiskov · 11,1%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Pere Serra?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Pere Serra?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Pere Serra, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 8,3% | 11,1% |
| Mehak senčni del | 58,3% | 55,6% |
| Subtilna svetlobnost | 33,3% | 33,3% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 8,3% | 11,1% |
| Subtilne barve | 0,0% | 0,0% |
| Uravnomerno mehka | 16,7% | 11,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 75,0% | 77,8% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temni toni | 83,3% | 77,8% |
| Zemljani toni | 8,3% | 11,1% |
| Nevtralne barve | 8,3% | 11,1% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 8,3% | 11,1% |
| Uravnotežen | 41,7% | 44,4% |
| Živopisno | 50,0% | 44,4% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 8,3% | 11,1% |
| Ravnovesje | 8,3% | 22,2% |
| Izrazit | 50,0% | 33,3% |
| Izjava | 33,3% | 33,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 16,7% | 22,2% |
| Močna barvna enotnost | 66,7% | 55,6% |
| Usklajenana paleta barv | 16,7% | 22,2% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Pere Serra, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Pere Serra?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Pere Serra in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Pere Serra
Katera dela umetnika Pere Serra si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells, s 200 obiskov ali 22% ogledov. Nad njo je 8 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Pere Serra?
- 1.300 obiskov v dvanajstih mesecih: 400 na strani umetnika in 900 na njegove dela.
Katera dela umetnika Pere Serra najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Ravnovesje (Kontrast) predstavlja 22% obiskov, čeprav zgraja le 8% kataloga.