Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Peeter Mlajši Neeffs na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Peeter Mlajši Neeffs na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Interior of St Bavo, Haarlem najbolj gledano delo umetnika Peeter Mlajši Neeffs na platformi ArtsDot.com: 400 ogledov, kar predstavlja 29% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 in 208l13033 - (6VRWK). Skupno je bilo zabeleženo 2.300 obiskov za umetnika Peeter Mlajši Neeffs: 900 obiskov strani umetnika in 1.400 obiskov strani posameznih del. Pozornost je nekoliko opadla: število obiskov se je znižalo za 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 1.900 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Mirno (Kontrast): 57% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 38% umetnikovega kataloga.
9 najbolj ogledanih del umetnika Peeter Mlajši Neeffs
To je 9 del umetnika Peeter Mlajši Neeffs, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 obiskov · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 obiskov · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 obiskov · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 obiskov · 7,1%
-
5
Notranjost cerkve
100 obiskov · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 obiskov · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 obiskov · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 obiskov · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 obiskov · 7,1%
Koliko ljudi obišče stran umetnika Peeter Mlajši Neeffs vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.300 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kolikokrat so dela umetnika Peeter Mlajši Neeffs ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika Peeter Mlajši Neeffs?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 56,2% | 64,3% |
| Mehak senčni del | 37,5% | 28,6% |
| Subtilna svetlobnost | 6,2% | 7,1% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 25,0% | 14,3% |
| Subtilne barve | 25,0% | 28,6% |
| Uravnomerno mehka | 43,8% | 50,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,2% | 7,1% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 83,3% | 90,0% |
| Temni toni | 8,3% | 10,0% |
| Monokromatsko | 8,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 43,8% | 42,9% |
| Uravnotežen | 56,2% | 57,1% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 37,5% | 57,1% |
| Nežen | 31,2% | 21,4% |
| Ravnovesje | 6,2% | 0,0% |
| Izrazit | 6,2% | 0,0% |
| Izjava | 18,8% | 21,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 12,5% | 7,1% |
| Ravnovesna harmonija | 6,2% | 7,1% |
| Močna barvna enotnost | 12,5% | 14,3% |
| Usklajenana paleta barv | 68,8% | 71,4% |
Katera dela umetnika Peeter Mlajši Neeffs so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notranjost cerkve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Peeter Mlajši Neeffs?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko obiskov dobi Peeter Mlajši Neeffs vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 200 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 200 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Peeter Mlajši Neeffs na ArtsDot.com
Katera dela umetnika Peeter Mlajši Neeffs so najbolj priljubljena?
- Interior of St Bavo, Haarlem je najbolj priljubljeno delo z 400 obiskovami (29% vseh ogledov umetnika Peeter Mlajši Neeffs). Zgornja lestvica prikazuje 9 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda Peeter Mlajši Neeffs na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je Peeter Mlajši Neeffs prejel 2.300 obiskov: 900 na strani umetnika in 1.400 na straneh posameznih del.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Peeter Mlajši Neeffs najraje?
- Raje izbirajo Mirno (Kontrast): 57% obiskov v primerjavi s 38% umetnikovega kataloga.