Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul André na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Paul André na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Equivalent VIII najbolj gledano delo umetnika Paul André na platformi ArtsDot.com: 900 ogledov, kar predstavlja 21% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Cedar Piece in 37th Piece of Work. Skupno je bilo zabeleženo 2.100 obiskov za umetnika Paul André: 300 obiskov strani umetnika in 1.800 obiskov strani posameznih del. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 1.700 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Izjava (Kontrast): 60% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 27% umetnikovega kataloga.
10 najbolj ogledanih del umetnika Paul André
To je 10 del umetnika Paul André, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
Equivalent VIII, 1966
900 obiskov · 21,4%
-
2
Cedar Piece, 1964
800 obiskov · 19,0%
-
3
37th Piece of Work, 1969
400 obiskov · 9,5%
-
4
Spill (Scatter Piece), 1966
300 obiskov · 7,1%
-
5
Untitled, 1963
200 obiskov · 4,8%
-
6
Chain Well (Element Series), 1964
200 obiskov · 4,8%
-
7
Carl Andre, Fall, 1968
200 obiskov · 4,8%
-
8
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 obiskov · 4,8%
-
9
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 obiskov · 2,4%
-
10
THREE SACHEM, 1963
100 obiskov · 2,4%
Koliko ljudi obišče stran umetnika Paul André vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 1.500 |
| Avg 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Kolikokrat so dela umetnika Paul André ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika Paul André?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 2,0% | 7,1% |
| Mehak senčni del | 6,1% | 19,1% |
| Subtilna svetlobnost | 14,3% | 30,9% |
| Svetla ravnovesja | 36,7% | 19,1% |
| Luminosno | 40,8% | 23,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 85,7% | 71,4% |
| Subtilne barve | 10,2% | 23,8% |
| Uravnomerno mehka | 2,0% | 4,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 59,1% | 59,1% |
| Monokromatsko | 20,4% | 13,6% |
| Pastelne barve | 13,6% | 27,3% |
| Zemljani toni | 4,5% | 0,0% |
| Temni toni | 2,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 81,6% | 83,3% |
| Uravnotežen | 16,3% | 16,7% |
| Živopisno | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 38,8% | 16,7% |
| Nežen | 24,5% | 7,1% |
| Ravnovesje | 2,0% | 2,4% |
| Izrazit | 8,2% | 14,3% |
| Izjava | 26,5% | 59,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,2% | 7,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 16,3% | 30,9% |
| Ravnovesna harmonija | 6,1% | 21,4% |
| Močna barvna enotnost | 38,8% | 19,1% |
| Usklajenana paleta barv | 26,5% | 21,4% |
Katera dela umetnika Paul André so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Magnesium-Zinc Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w i a t t i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| secret his | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hydrogenheliumlithiumberyli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ddddddddddddddddfffffffffff… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Paul André?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Poglejte številke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 100,0% |
Koliko obiskov dobi Paul André vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 100 |
| ned 25 Okt | 200 |
| pon 26 Okt | 100 |
| tor 27 Okt | 400 |
| sre 28 Okt | 100 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 400 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 500 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 600 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 100 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 300 |
Vprašanja o Paul André na ArtsDot.com
Katera dela umetnika Paul André so najbolj priljubljena?
- Equivalent VIII je najbolj priljubljeno delo z 900 obiskovami (21% vseh ogledov umetnika Paul André). Zgornja lestvica prikazuje 10 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda Paul André na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je Paul André prejel 2.100 obiskov: 300 na strani umetnika in 1.800 na straneh posameznih del.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Paul André najraje?
- Raje izbirajo Izjava (Kontrast): 60% obiskov v primerjavi s 27% umetnikovega kataloga.