Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Otto Marseus Van Schrieck na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Otto Marseus Van Schrieck
Ljudje si ogledajo Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles bolj kot katero koli drugo delo umetnika Otto Marseus Van Schrieck: 200 obiskov v dvanasteh mesecih ali 25% vseh ogledov. Forest floor still life with butterflies and reptiles in A Forest Floor Still Life dopolnjujejo stopničke. Otto Marseus Van Schrieck je skupno privabil 2.000 obiskov: 1.500 na strani umetnika in 500 obiskov del. Trend raste: 133% več obiskov v obdobju Sep 2026 kot v obdobju Avg 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 1.000 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Nežen (Kontrast) predstavlja 62% obiskov, čeprav zadeva le 34% kataloga.
Top 7: dela umetnika Otto Marseus Van Schrieck, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 7 del umetnika Otto Marseus Van Schrieck, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles, 1670
200 obiskov · 25,0%
-
2
Forest floor still life with butterflies and reptiles, 1678
100 obiskov · 12,5%
-
3
A Forest Floor Still Life, 1666
100 obiskov · 12,5%
-
4
Forest Floor with a Snake, Lizards, Butterflies and other Insects
100 obiskov · 12,5%
-
5
A Forest Floor Still Life with Various fungi, Thistles, an Aspic Viper, etc, 1660
100 obiskov · 12,5%
-
6
Still-Life with Insects and Amphibians (detail), 1662
100 obiskov · 12,5%
-
7
Thistles and butterflies.
100 obiskov · 12,5%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Otto Marseus Van Schrieck, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 100 |
| Avg 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 600 | 100 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Otto Marseus Van Schrieck?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Otto Marseus Van Schrieck privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 88,0% | 87,5% |
| Mehak senčni del | 8,0% | 12,5% |
| Subtilna svetlobnost | 2,0% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 2,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 80,0% | 87,5% |
| Subtilne barve | 16,0% | 12,5% |
| Uravnomerno mehka | 4,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 90,0% | 100,0% |
| Monokromatsko | 6,7% | 0,0% |
| Nevtralne barve | 3,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 96,0% | 100,0% |
| Uravnotežen | 4,0% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 44,0% | 25,0% |
| Nežen | 34,0% | 62,5% |
| Ravnovesje | 14,0% | 12,5% |
| Izrazit | 2,0% | 0,0% |
| Izjava | 6,0% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 18,0% | 25,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 12,5% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 12,5% |
| Močna barvna enotnost | 46,0% | 37,5% |
| Usklajenana paleta barv | 14,0% | 12,5% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Otto Marseus Van Schrieck skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forest floor still life wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with Poppy, Inse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Serpents and Insects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serpent and Butterflies in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschap with insects, cyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Forest Floor with a Thist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Columbine surrounded by but… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Thistle and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest floor still life wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest floor still life wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Otto Marseus Van Schrieck čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke za to grafikon
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Španščina | 300 | 37,5% |
| Angleščina | 200 | 25,0% |
| Danščina | 100 | 12,5% |
| Nemščina | 100 | 12,5% |
| Italijanščina | 100 | 12,5% |
Kakšni so dnevni obiski za Otto Marseus Van Schrieck in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 100 |
| tor 29 Sep | 200 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 200 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 200 |
| sob 10 Okt | 100 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Otto Marseus Van Schrieck: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Otto Marseus Van Schrieck?
- To je Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles: 200 obiskov, kar predstavlja 25% ogledov umetnika Otto Marseus Van Schrieck. Zgornji seznam sega do številke 7.
Koliko obiskov ima Otto Marseus Van Schrieck?
- 2.000 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 1.500 na strani umetnika in 500 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Otto Marseus Van Schrieck, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Nežen (Kontrast): 62% obiskov za 34% kataloga.