Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Maxime Maufra na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Maxime Maufra na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Sunset on the Loire najbolj gledano delo umetnika Maxime Maufra na platformi ArtsDot.com: 400 ogledov, kar predstavlja 5% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga View of the Port of Auray in Bridge over the Loire. Skupno je bilo zabeleženo 8.000 obiskov za umetnika Maxime Maufra: 900 obiskov strani umetnika in 7.100 obiskov strani posameznih del. Pozornost je nekoliko opadla: število obiskov se je znižalo za 25% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 6.100 obiskov. Uporabniki brskajo na napravah naprave (88%), telefoni (11%) in tableti (1%). Obiskovalci imajo naklonjenost k Subtilne barve (Zasičenost barv): 55% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 36% umetnikovega kataloga.
10 najbolj ogledanih del umetnika Maxime Maufra
To je 10 del umetnika Maxime Maufra, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 obiskov · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 obiskov · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 obiskov · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 obiskov · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 obiskov · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 obiskov · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 obiskov · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 obiskov · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 obiskov · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 obiskov · 2,6%
Koliko ljudi obišče stran umetnika Maxime Maufra vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 500 |
| Jul 2026 | 600 | 5.500 |
| Avg 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 200 | 400 |
Kolikokrat so dela umetnika Maxime Maufra ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika Maxime Maufra?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 4,0% | 1,3% |
| Mehak senčni del | 22,0% | 30,3% |
| Subtilna svetlobnost | 50,0% | 46,1% |
| Svetla ravnovesja | 18,0% | 19,7% |
| Luminosno | 6,0% | 2,6% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 34,0% | 25,0% |
| Subtilne barve | 36,0% | 55,3% |
| Uravnomerno mehka | 22,0% | 15,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,0% | 4,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 54,0% | 51,9% |
| Zemljani toni | 32,4% | 42,3% |
| Temni toni | 13,5% | 3,9% |
| Naravna barvna paleta | 0,0% | 1,9% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 30,0% | 21,1% |
| Uravnotežen | 56,0% | 72,4% |
| Živopisno | 14,0% | 6,6% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 11,8% |
| Nežen | 28,0% | 22,4% |
| Ravnovesje | 12,0% | 10,5% |
| Izrazit | 26,0% | 32,9% |
| Izjava | 18,0% | 22,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 26,0% | 35,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 10,0% | 18,4% |
| Ravnovesna harmonija | 22,0% | 13,2% |
| Močna barvna enotnost | 26,0% | 26,3% |
| Usklajenana paleta barv | 16,0% | 6,6% |
Katera dela umetnika Maxime Maufra so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Maxime Maufra?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Poglejte številke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 7.000 | 87,5% |
| telefoni | 900 | 11,2% |
| tableti | 100 | 1,2% |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Maxime Maufra?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Poglejte številke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Grščina | 200 | 66,7% |
| Portugalščina | 100 | 33,3% |
Koliko obiskov dobi Maxime Maufra vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 20 Sep | 0 |
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 200 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 100 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Maxime Maufra na ArtsDot.com
Katera dela umetnika Maxime Maufra so najbolj priljubljena?
- Sunset on the Loire je najbolj priljubljeno delo z 400 obiskovami (5% vseh ogledov umetnika Maxime Maufra). Zgornja lestvica prikazuje 10 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda Maxime Maufra na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je Maxime Maufra prejel 8.000 obiskov: 900 na strani umetnika in 7.100 na straneh posameznih del.
Na katerih napravah brskajo obiskovalci umetnika Maxime Maufra?
- Večina obiskov je na naprave (88%), telefoni (11%) in tableti (1%): 88% obiskov je iz naprave naprave.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Maxime Maufra najraje?
- Raje izbirajo Subtilne barve (Zasičenost barv): 55% obiskov v primerjavi s 36% umetnikovega kataloga.