Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
!
Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: številke v nekaj vrsticah
Liberté Liberté je zvezdnica: 1.200 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 17% vseh ogledov umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates. Zatem sledijo Knoll International\n\n[front view] in Max 365. Skupaj stran umetnika (4.500 obiskov) in dela (5.400 obiskov) skupaj znašata 9.900. Zanimanje narašča, saj je bilo med Avg 2026 in Sep 2026 85% več obiskov. Najboljši mesec: Jul 2026 (5.800 obiskov). Najbolj priljubljeni jeziki občinstva: Španščina (40%), Angleščina (21%) in Ruščina (14%). Po napravah: naprave (82%), telefoni (17%) in tableti (1%). Obiskovalci imajo raje Živopisno (Intenzivnost barv), kar predstavlja 52% obiskov v primerjavi s 28% v katalogu.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates.
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
Mesec
Umetnikova stran
Stran umetnin
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
200
200
Jul 2026
2.000
3.800
Avg 2026
400
900
Sep 2026
1.900
500
Kdaj se gledajo dela umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
Vibra
Vibra
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Sodobna estetika
36,8%
25,0%
Eleganca
10,5%
26,8%
Minimalistično
23,7%
17,9%
Skošnja
10,5%
12,5%
Nostalgična
7,9%
8,9%
Serojno
5,3%
8,9%
Intenzivno
2,6%
0,0%
Dramatičnost
2,6%
0,0%
Čustveni ton
Čustveni ton
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Spokojanost
22,2%
45,3%
Reflektivno
33,3%
22,6%
Energetičen
13,9%
13,2%
Nostalgično
11,1%
11,3%
Veselo
5,6%
3,8%
Prevladujoč
8,3%
0,0%
Dramatično
2,8%
1,9%
Igriv
2,8%
0,0%
Luminenca
Luminenca
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Temno
4,0%
1,5%
Mehak senčni del
22,0%
26,1%
Subtilna svetlobnost
20,0%
29,0%
Svetla ravnovesja
14,0%
13,0%
Luminosno
40,0%
30,4%
Zasičenost barv
Zasičenost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zbledelo
44,0%
39,1%
Subtilne barve
20,0%
5,8%
Uravnomerno mehka
16,0%
15,9%
Izrazita prisotnost barv
8,0%
11,6%
Živahna barva
12,0%
27,5%
Barvna paleta
Barvna paleta
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Nevtralne barve
40,0%
41,3%
Temni toni
12,5%
28,6%
Pastelne barve
22,5%
9,5%
Zemljani toni
15,0%
11,1%
Topli toni
2,5%
7,9%
Monokromatsko
5,0%
0,0%
Sončni zahod
2,5%
1,6%
Intenzivnost barv
Intenzivnost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Monokromatski
30,0%
27,5%
Uravnotežen
42,0%
20,3%
Živopisno
28,0%
52,2%
Kontrast
Kontrast
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Mirno
20,0%
14,5%
Nežen
10,0%
29,0%
Ravnovesje
6,0%
1,5%
Izrazit
16,0%
8,7%
Izjava
48,0%
46,4%
Barvna harmonija
Barvna harmonija
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dissonantna paleta barv
20,0%
21,7%
Subtilno zmešana paleta barv
4,0%
13,0%
Ravnovesna harmonija
8,0%
4,3%
Močna barvna enotnost
34,0%
33,3%
Usklajenana paleta barv
34,0%
27,5%
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
Umetniško delo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Avg 2026
Sep 2026
Max 365
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Heller Rainbow Dinnerware\n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Heller The Rainbow Group\n\…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll Design\n\ncover
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fort Worth Art Museum The I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liberté Liberté
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
400
Knoll Au Louvre\n\n[front c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll International\n\n[fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milano\n\n[cover view, fold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rank Xerox Showroom, Milan,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Kakšne naprave uporabljajo gledalci umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
Naprava
Obiskov
Deli
naprave
8.100
81,8%
telefoni
1.700
17,2%
tableti
100
1,0%
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
Jezik
Obiskov
Deli
Španščina
1.700
40,5%
Angleščina
900
21,4%
Ruščina
600
14,3%
Francoščina
500
11,9%
Perzijščina
100
2,4%
Italijanščina
100
2,4%
Japonščina
100
2,4%
Poljščina
100
2,4%
Chinese
100
2,4%
Koliko dnevnih obiskov ima Massimo Vignelli, Vignelli Associates in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
Dan
Obiskov
sob 26 Sep
500
ned 27 Sep
600
pon 28 Sep
100
tor 29 Sep
100
sre 30 Sep
0
čet 1 Okt
100
pet 2 Okt
100
sob 3 Okt
0
ned 4 Okt
0
pon 5 Okt
0
tor 6 Okt
100
sre 7 Okt
400
čet 8 Okt
600
pet 9 Okt
300
sob 10 Okt
0
ned 11 Okt
100
pon 12 Okt
900
tor 13 Okt
500
sre 14 Okt
1.400
čet 15 Okt
100
pet 16 Okt
100
sob 17 Okt (napovedano)
300
ned 18 Okt (napovedano)
400
pon 19 Okt (napovedano)
600
tor 20 Okt (napovedano)
400
sre 21 Okt (napovedano)
1.100
čet 22 Okt (napovedano)
500
pet 23 Okt (napovedano)
300
sob 24 Okt (napovedano)
400
ned 25 Okt (napovedano)
500
pon 26 Okt (napovedano)
700
tor 27 Okt (napovedano)
500
sre 28 Okt (napovedano)
1.300
čet 29 Okt (napovedano)
600
pet 30 Okt (napovedano)
400
sob 31 Okt (napovedano)
400
ned 1 Nov (napovedano)
600
pon 2 Nov (napovedano)
800
tor 3 Nov (napovedano)
600
sre 4 Nov (napovedano)
1.500
čet 5 Nov (napovedano)
600
pet 6 Nov (napovedano)
400
Kaj ljudi vprašava o Massimo Vignelli, Vignelli Associates
Katera dela umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates si ljudje največ pogosteje ogledajo?
Najprej Liberté Liberté, s 1.200 obiskov ali 17% ogledov. Nad njo je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
9.900 obiskov v dvanajstih mesecih: 4.500 na strani umetnika in 5.400 na njegove dela.
Kateri napravi prinašajo publiko umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Publika prihaja s naprav naprave (82%), telefoni (17%) in tableti (1%); naprave prinaša 82% obiskov.
V katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Španščina (40%), Angleščina (21%) in Ruščina (14%). Prvi jezik, Španščina, obsegata 40% obiskovalcev.
Katera dela umetnika Massimo Vignelli, Vignelli Associates najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
Delo z oznako Živopisno (Intenzivnost barv) predstavlja 52% obiskov, čeprav zgraja le 28% kataloga.